Віталій Козловський засвітився з Раміною / Скріншот Instagram

Співак Віталій Козловський після весілля з'явився в компанії своєї колишньої дівчини Раміни Есхакзай. Вони разом покаталися на бойовій машині та показали шанувальникам, як провели час.

"У гарному настрої і з гумором, бо довго чекали на цю машинку і нарешті вона виїхала на Донбас до хлопців", - підписав кадри Козловський.

До слова, Козловський уперше за довгий час дав велике інтерв'ю Раміні, однак вона поки що не поспішає його публікувати. За її словами, глядачі дізнаються ексклюзивну інформацію, яку вони з Козловським тримали в секреті ще з осені.

Відео дня
Скріншот Instagram

Варто зазначити, що багато років тому Віталій Козловський і Раміна Есхакзай оголосили про свої романтичні стосунки, проте 2017 року пара розлучилася.

Пізніше співак розповів, що їхні стосунки були фейком. За його словами, Раміна хотіла здобути популярність, тому вони й придумали такий піар-хід.

Особисте життя Віталія Козловського

У 2024 році стало відомо, що Віталій Козловський уперше одружився. Він не розсекретив свою обраницю, проте ЗМІ з'ясували, що нею стала його піарниця Юлія Бакуменко.

Крім того, нещодавно артист випустив кліп на нову пісню, де зняв свою обраницю. У дівчини помітний вагітний животик. Таким чином Козловський повідомив, що незабаром стане татом.

Вас також можуть зацікавити новини: