Фото інстаграм В'ячеслава Хостікоєва

Український актор В'ячеслав Хостікоєв розповів про стосунки зі своєю двоюрідною сестрою Антоніною Паперною, яка живе в Росії з чоловіком Володимиром Ягличем та дітьми і досі мовчить про війну. Виявилося, що вони не підтримують зв'язок майже з перших днів повномасштабного вторгнення. 

"Мені досі неприємно, бо це відчуття, коли летять ракети, померла бабуся і ти пишеш своїй сестрі: "Тоню, там таке відбувається (я там їй скидаю, як потрапляє ракета в будівлю), померла бабуся, дай відповідь, що там у тебе? Що там взагалі відбувається?". І я так пишу одне повідомлення, друге, третє, четверте. І тільки бачу продивилася-продивилася", - розповів чоловік у програмі Rostyslove Production

Хостікоєв хотів все ж отримати відповідь, тому продовжував надсилати ще повідомлення двоюрідній сестрі. 

"Я пишу ще, пишу-пишу, але нуль відповіді. І все. На цьому десь 26 чи 27 числа - це була остання комунікація з Тонею", - додав він.

 В'ячеслав с двоюрідними сестрами Тонею та Ганною / фото інстаграм В'ячеслава Хостікоєва

Актор також зазначив, що був здивований, коли побачив новину про те, що Паперна зараз знімається у російському серіалі. 

"Я нещодавно завів свій ТікТок і мені підтягнулося відео "Антоніна Паперна зараз знімається в російських серіалах" і я так: "Що?". Відкриваю це посилання і дійсно, якийсь серіальчик. 5 чи 6 серій. У неї там головна роль, вона з якимось чоловіком знімається. Це повний атас", - сказав В'ячеслав.

Нагадаємо, нещодавно акторка Ірма Вітовська висловилася про доньку Ольги Сумської.

Вас також можуть зацікавити новини: