Lida Lee заспівала пісню "Дим" разом з Позитивом / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Lida Lee, яка зникла з інформаційного простору через ймовірні проблеми з алкоголем, знову з'явилася на публіці. 

Як відомо, співачка близько двох місяців тому видалила усі пости в своєму Instagram та припинила виступати на сцені. Найближче оточення зірки підтвердило, що в артистки залежність від алкоголю. Шанувальники навіть зняли виконавицю вщент п'яною після концерту на відео.

Однак напередодні, 18 травня, в Одесі пройшов концерт відомого співака Позитива, справжнє ім'я якого Олексій Завгородній. Як пише блогер-пліткар Богдан Беспалов, Lida Lee з'явилася на сцені разом з артистом. Вони заспівали в дуеті композицію "Дим".

Lida Lee і Позитив / фото bespalovmedia.com

"Видно, що Ліда хвилювалась, плутала слова пісні. Чомусь була в окулярах і намагалась не дивитись в зал. Склалося враження, що вона сама себе соромиться. Не дивлячись на це, глядачі досить тепло зустріли та підтримали співачку", – повідомили гості концерту блогеру.

За їхніми словами, Lida Lee поводилася незвичайно. Через хвилювання  артистка намагалася не дивитися на шанувальників в залі. Глядачі кажуть, що минула впевненість співачки зникла.

Нагадаємо, раніше Lida Lee вперше за довгий час опублікувала допис в Instagram. Зірка розповіла про зраду та заявила, що у неї складний період в житті.

Вас також можуть зацікавити новини: