Зібров з дружиною / фото instagram.com/pavlo_zibrov

Український музикант Павло Зібров відверто розповів, у чому криється секрет їхніх з дружиною довгого і щасливого шлюбу. Пару вважають однією з найміцніших в українському шоубізнесі, пише 24 канал.

"Мене в одному інтерв'ю запитали: який смак у кохання? Кохання має смак шоколадних цукерок з гострим перцем. Неможливо, щоб все було гладко, в житті всяке трапляється, і побутові моменти, і робочі питання, але найважливіше - це говорити і вміти чути один одного, не таїти образ, а відверто про все говорити. Цінувати те, що повинен, розвиватися, бути цікавим партнеру, наповнювати життя фарбами. Хоч зараз це і складно, але приносити задоволення - то помити посуд після вечері, або купити улюблені цукерки. Цінувати підтримку, прислухатися до критики, вдосконалюватися, як можна якісніше проводити час разом", - зазначив співак.

При цьому Зібров зізнався, чи змінилися їхні з дружиною стосунки за час повномасштабної війни:

Відео дня

"Особливо під час війни стосунки не змінилися. Так, якщо ти бачиш втрати кожен день, то ще більше цінуєш те, що маєш. Сім'я у мене завжди на першому місці. Стосунки у нас можуть бути різні під час роботи, оскільки ми разом працюємо, і Маринка - це мій перший радник. Я можу принести пісню, ми довго її обговорюємо, щось подобається, щось ні, міняємо, я наполегливо, мене вмовляють, погоджуся або не погоджуся. Тобто, це процес і, звичайно, емоції можуть бути різними, і в творчості розбіжності бувають, це нормально, але ми завжди приходимо до спільного знаменника".

Раніше УНІАН писав, що Павло Зібров зізнався, як заробляє в умовах війни.

Вас також можуть зацікавити новини: