Настя Івлєєва може залишитися без грошей / Скріншот Instagram

Податкова служба в Росії заблокувала рахунки відомої блогерки та фанатки Путіни Насті Івлєєвої. Податкові борги росіянки становлять понад 11,3 мільйона рублів.

Екс-ведуча "Орла та решки", яка відсвяткувала день народження на Донбасі, поки ніяк не коментувала блокування рахунків. Як пишуть пропагандистські ЗМІ, доступ до коштів Івлєєвій обмежили сьогодні, 14 червня. У повідомленнях йдеться, що податківці закликали блогерку негайно погасити штрафи, проте вона не зробила цього.

Ба більше, якщо вона не погасить заборгованість найближчим часом, то їй загрожує заборона виїзду за кордон. Крім того, в Насті є ще два штрафи на суму в 3 тисячі рублів за несплату податків.

Відео дня

Служба зацікавилася "павшою" зіркою після її скандальної "голої" вечірки, яку вона влаштувала наприкінці 2023 року. Через це Івлєєва потрапила під культуру "скасування" в РФ, від неї відмовилися рекламодавці, а друзі зрадили її. Після скандалу окупаційна влада серйозно зайнялася аналізом діяльності блогерки. Податківці виявили, що вона заборгувала у період з 2020 по 2023 роки понад 137 мільйонів рублів.

Настя Івлєєва / Скріншот Instagram

Також російські ЗМІ вказують, що до цього Настю оштрафували на 50 тисяч рублів за дискредитацію російської армії.

Тоді путіністка вирішила влаштувати "публічне каяття". Вона висловлювала свою любов до Путіна та Росії, а також просила вибаченн за те, що, мовляв, коли гинуть чоловіки на війні, вона влаштовує вечірки. Настя навіть звернулася по допомогу до Бога та часто ходила до церкви. За її словами, саме храм допоміг їй пережити складний період.

А потім путіністка незаконно відвідувала окуповану Донеччину, намагаючись довести господарям Росії свою лояльність. Однак ніщо з цього не допомогло екс-ведучій і тепер вона може залишитися у злиднях.

Нагадаємо, раніше український продюсер пригрозила судом Івлєєвій через шоу "Орел і решка".

Вас також можуть зацікавити новини: