Гордон відповів, чому досі спілкується російською / фото інстаграм Дмитра Гордона

Український журналіст та ведучий Дмитро Гордон, який після початку війни свої інтерв'ю продовжує записувати російською мовою, вперше пояснив свою позицію.

Чоловік зазначив, що продовжує слухати російські пісні, які вмикав до 24 лютого 2022 року і не бачить в цьому проблеми.

"Хороші російські пісні я продовжую слухати. Я не можу собі заборонити це і не заборонятиму. Я слухаю і Висоцького, і Окуджаву, і багатьох інших виконавців, чиї пісні мені потрібні. Я взагалі інакше ставлюся до мовного питання. Я розумію, що мій підхід не буде сприйнятий усіма, але мені все одно, хто і як сприймає те, про що я говорю", - розповів Гордон в інтерв'ю для TSN.ua.

За словами ведучого, він не зважає на думку більшості і не розуміє, чому російську мову пов'язують лише з диктатором. 

"Будь-яка мова для мене і не тільки для мене – це, перш за все, засіб для спілкування та отримання інформації… Я дуже люблю українську мову, я дуже добре говорю українською. Я завжди переходжу на українську, коли мої співрозмовники розмовляють українською. Це не лише повага до них – це бажання спілкуватися українською. Але моя мова, яку мені вклали батьки з дитинства - це російська. І це не мова Путіна, Патрушева чи Шойгу. Це мова великої, я вважаю, культури. І Київ мого дитинства був на 90% російськомовним", - додав Дмитро. 

Чоловік також додав, що під час війни багато військових та громадян продовжують спілкуватися російською і ось чому: 

"Зараз Київ здебільшого розмовляє російською, на передовій наші герої говорять мені прямо в інтерв'ю, що російською мовою говорить більшість, але це не має жодного значення. Значення в тому, що у вільній країні ми боремося з російськими вбивцями саме за те, щоб бути вільними – на відміну від них. У вільній країні кожен має розмовляти тією мовою, якою хоче. Але державна мова має бути українською. Це запорука існування нашої держави".

Нагдаємо, раніше Дмитро Гордон відповів, де перебувають його сини під час війни та чим займаються.

Вас також можуть зацікавити новини: