'Найсміливіших убили': відомий співак висловився про зірок, які співають російською мовою

Лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко висловився на адресу знаменитостей, які співали російською мовою. Він "проїхався" по Ірині Білик, Олі Поляковій та інших.

Він назвав співачок суто шоу-бізнесовими людьми, бо співати російською було вигідніше. Однак він не поспішає звинувачувати в цьому артисток, бо сконцентрований тільки на собі і на тому, що зробив за весь цей час він сам.

"Білик, Полякова - таких десятки. Питання не тільки в Ірині Білик. З нею все якраз зрозуміло. Треба дивитися на те, не як вона починала, випускаючи один за одним україномовні альбоми, а як продовжувала. У цьому випадку ми маємо справу із суто шоу-бізнесовою людиною, яка в якийсь час прийняла рішення, що російською - вигідніше. Але я не хотів би нічого поганого про неї і таких, як вона, говорити. Мовляв, перевзуванці. Думати, хто там справжній, хто ні. Хто я такий, щоб когось звинувачувати? Я можу картати за якісь справи тільки себе. Все інше - це справа відповідальності інших", - сказав Фоменко в інтерв'ю "Обозревателю".

Відео дня

Він додав, що тих людей, які від самого початку творили українською, просто вбили. До прикладу він навів Аллу Горську, Василя Стуса, Володимира Івасюка та інших.

"Є певний пул людей, які все життя робили українську музику, знімали українське кіно, займалися українським мистецтвом. І ця історія йде від шістдесятників, які працювали в умовах "совка", але не були ними за духом. Тих із них, які були найрішучішими, найсміливішими і найяскравішими, вбили. Чому стільки було знищених художників? Тому що культура формує націю. Культура - це така сама зброя, як автомат у руках військового", - додав Фоменко.

Нагадаємо, раніше акторка Дар'я Легейда відповіла, чи шкодує про зйомки з росіянами.

Вас також можуть зацікавити новини: