Тоня Матвієнко не втручається в особисте життя доньки / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про романтичні стосунки своєї старшої доньки, яку вона народила у 17 років. Артистка пояснила, чому не поспішає знайомитися з бойфрендом 25-річної Уляни.

Як відомо, дівчина давно з'їхала від зіркової матусі і будує свою кар'єру. Уляна живе разом з коханим, але про заміжжя поки не думає. За словами виконавиці, вона поки що не хоче близько спілкуватися з обранцем доньки та ставати тещею. Матвієнко каже, що лише декілька разів бачилася з хлопцем.

"У нас ще не настільки (близькі стосунки – УНІАН). Я її хлопця бачила два рази, ось так Уляна його береже, і мене береже, щоб це не одразу так "Оп, і одружилися". Раніше як було: тебе з мамою познайомили, значить скоро буде весілля", – зазначила Тоня.

Уляна / Скріншот Instagram

Поки що співачка не хоче тиснути на доньку та наполягати на постійному спілкуванні з бойфрендом. Зірка сцени розуміє, що молодій парі потрібен час, аби побудувати міцні стосунки. Матвієнко визнає, що має звичку давати поради Уляні, тому вирішила триматися осторонь. При цьому Тоня переконана, що буде хорошою тещею.

"Нехай поживуть, наживуться, нехай (Уляна – УНІАН) перевірить його, бо вона знає, що я часто можу сказати якийсь коментар неприємний, щось їй підказати, а вона хоче повністю все сама", – додала артистка.

Нагадаємо, раніше Тоня Матвієнко розповіла, куди пішла працювати через війну.

Вас також можуть зацікавити новини: