Тоня Матвієнко стала викладачем / Скриншот Instagram

Співачка Тоня Матвієнко під час повномасштабної війни в Україні освоїла нову професію. Вона пішла працювати викладачем в один зі столичних університетів.

В інтерв'ю "Обозревателю" вона зізналася, що із заробітками під час війни стало важко, тому вона наважилася трохи змінити рід діяльності не тільки для того, щоб мати гроші для сім'ї, а й щоб донатити.

"Живемо тепер у другій реальності - під час війни. Мусимо думати про гроші, які потрібно не тільки на себе заробляти, а хлопцям на дрони збирати. Звісно, зараз стало важче із заробітками. Що, думаєте, я пішла викладати. Хоча ця робота дуже цікава. Я взагалі люблю людей. І спілкуватися теж люблю. Студенти кажуть, що я дуже хороша викладачка - мені приємно. А співом зараз багато не заробиш. І майже в усіх артистів така ситуація. Я думаю, що більше живуть із прослуховування пісень на музичних платформах. Не з концертів", - зазначила Матвієнко.

Відео дня

Вона додала, що робота зі студентами в якийсь момент врятувала її від депресії після смерті мами - Ніни Матвієнко.

"Мені зателефонували з університету культури, де я викладаю: "Тоня Петрівно, завтра у ваших студентів - іспит..." Бо до цього вони мовчали і теж не чіпали мене. І я подумала - це ж мої студенти, я за них відповідаю, їм же можуть нижчі оцінки поставити на сесії. Ось мене і врятувало - я вийшла на роботу", - розповіла співачка.

Нагадаємо, раніше Тоня Матвієнко розповіла, як війна вплинула на її шлюб із Мірзояном.

Вас також можуть зацікавити новини: