Актор будував кар'єру у Росії / прес-служба 1+1

Український актор, зігравший в серіалі "Колір пристрасті" Олександр Третьяченко, розповів, що з початком повномасштабного вторгнення він і не думав, що колись повернеться у професію. Але зараз він хоче бути частиною розвитку нового етапу українського кіно та серіального виробництва. Адже ще багато років тому він обрав бути частиною українського театру та кіно.

Відомо, що багато років тому він будував кар'єру у Росії, але через зверхнє ставлення відмовився від цієї ідеї.

"Мій однокласник підпрацьовував у московському театрі та товаришував з Табаковим, якому тоді потрібен був актор на роль. Друг мене йому і порекомендував. На моєму прослуховуванні був не сам Табаков, а інший викладач. Він сказав: "Одразу відчувається цей х*хляцький акцент", - розповів актор в інтерв'ю 1+1.

Відео дня

Тоді ж актор зустрів київського режисера Віталія Семенцова, який запропонував головну роль в одній зі своїх вистав. Пропозиція Віталія зацікавила Олександра більше, ніж можливість грати в театрі Табакова.

"Вирішив, що краще залишуся тут, де не відчуватиму цього зверхнього ставлення. Ми за два тижні поставили виставу, яку показували в Жовтневому палаці у голубій залі - це був тріумф", - поділився спогадами актор. 

Наразі фільмографія Олександра Третьяченка налічує близько 45 ролей,  актор грає в театрі. А також займається розвитком свого благодійного фонду та допомогає ЗСУ.

Нагадаємо, зірка "Маски-шоу" Барський висловився про перехід на українську.

Вас також можуть зацікавити новини: