Володимир Завадюк обурений діями акції противників / Скріншот Instagram

Український продюсер, що працював над створенням шоу "Голос країни" та "Танці з зірками" Володимир Завадюк приєднався до Маршу рівності на підтримку прав і видимості ЛГБТК+. Знаменитість розповів про свої враження та що його обурило.

Як відомо, рік тому Володимир зробив камінг-аут і тепер він часто показує свого бойфренда у соцмережах. Сьогодні, 16 червня, у центрі столиці відбувся Марш рівності, куди прийшов Завадюк зі своїм коханим Павлом Супрунюком. Продюсер розповів, що це перша така акція у його житті.

"Я вірю в те, що вона зможе бути прикладом та зразком для багатьох інших країн, які теж болісно трансформуються. Усміхнені, вільні, відкриті, щирі, попри темні часи… такими я бачу людей нашого майбутнього. Боротися за свої права, говорити вільно про свою позицію, бути толерантними, бути відкритими, бути щирими. Поважати права та кордони одне одного. Саме такими ми маємо бути", – переконаний продюсер.

Відео дня
Завадюк з бойфрендом / Скріншот Instagram
Завадюк та Супрунюк / Скріншот Instagram

Однак було й те, що обурило знаменитість. Йдеться про акцію противників, які намагалися перешкодити проведенню Маршу. Завадюк заявив, що не розуміє, чому вони проти того, аби всі були нарівні, та додав, що йому соромно за протестувальників.

"Мені шкода, що на зустріч мирного Маршу рівності нашої Європейської країни, біг натовп. Які вважають, що пропагандувати невігластво=дискримінацію, силоміць розв’язувати свої питання, одягати чорні маски на себе та проривати силою охорону з національної поліції — це є кроки до Європи та перемоги. Мені соромно. Я сподіваюсь, що я доживу до того часу, коли марш в нашій країні перетвориться на справжній прайд для всіх... І всі будуть розуміти, що кохання це завжди кохання. Що всі ми рівні, хоч і різні. Закликаю все більше українців виходити з шафи, бо сміливі мають щастя і зміни залежать від нас", – підсумував Володимир.

Скріншот Instagram

Нагадаємо, раніше Володимир Завадюк розповів, як камінг-аут змінив його життя.

Вас також можуть зацікавити новини: