Влад Яма поцікавився, чи довіряють українці Гордону / Скріншот Instagram

Відомий український хореограф Влад Яма, який на початку повномасштабного вторгнення втік за океан, невдало пожартував на тему війни. Танцюрист, який раніше відповів, як заробляє у США, вирішив "підколоти" журналіста Дмитра Гордона.

У своєму Instagram знаменитість опублікував інтерв'ю медійника для ТСН та одну з його цитат. Хореограф вирішив поцікавитися в підписників, чи довіряють вони словам Гордона.

Зокрема, журналіст під час інтерв'ю сказав: "Я не пророк, але війна закінчиться цього року". Саме це висловлювання найбільше зацікавило Яму. Він "підколов" Дмитра, залишивши опитування для шанувальників. Влад запитав в прихильників: "Пророк чи Гордон".

Відео дня
Скріншот Instagram

Після втечі у сонячне Маямі, попри постійну критику, Яма показує, як живе за кодоном. У час, коли Україну щоденно атакують російські війська, він похизувався своїми безтурботними буднями.

Хореограф показав, як його син грає у баскетбол. У підписі до відео танцюрист написав: "Коли хочеться жити".

Син Влада Ями / Скріншот Instagram

Зауважимо, Влад емігрував до США на початку повномасштабного вторгнення.  Сам танцюрист стверджував, що нібито виїхав до 24 лютого 2022 року, коли кордони ще були відкриті для чоловіків. Проте згодом він розповідав, що в перші дні нападу росіян допомагав евакуюватися батькам із Запорізької області, а, отже, перебував в Україні.

Підписники Ями переконані, що він повинен був залишитися на батьківщині та допомагати військовим. Однак хореограф вважає, що більше користі приносить Україні, відсиджуючись за кордоном.

Нагадаємо, раніше втікач Влад Яма вперше за довгий час показав свого сина та батька

Вас також можуть зацікавити новини: