Позитив пояснив, через що у них з Сахневич виникають конфлікти / Скріншот Instagram

Відомий український співак Олексій Завгородній, він же Позитив, розповів про побут з коханою – танцівницею Юлією Сахневич. Артист відповів, через що вони найчастіше сваряться.

Як відомо, зірки разом вже 3 роки. Позитив вкотре наголосив, що щасливий у стосунках з Юлією. Щодо побуту, то він каже, що в них немає чіткого розподілу хатніх справ. Проте додав, що обожнює готувати, тому це його обов'язок.

"Я дуже люблю готувати. Тому частіше роблю це сам. Якщо говорити про білизну (прання – УНІАН), то це не найулюбленіша моя справа, тому займається цим Юля", – поділився Олексій.

Позитив і Юлія Сахневич / Скріншот Instagram

За словами виконавця, хатньої робітниці в пари немає, вони справляються з побутом самостійно. Але, як вказав співак, замислюються над прибиральницею, тому що переїдуть у більшу квартиру, в якій нині триває ремонт.

Також Позитив знову нагадав про своє бажання стати батьком. Знаменитості сподіваються, що незабаром у їхній родині станеться поповнення. На останок Позитив додав, що намагається бути кращою версією себе в теперішніх стосунках, але без сварок не обходиться. Причиною він називає увагу, точніше її нестача.

"Зараз дуже складно пишуться пісні. Тому часом хочеться залишитися на студії, аби допрацювати. Але кому з дівчат таке може сподобатися?" – вказав артист.

До слова, Позитив та Сахневич тривалий час приховували свої стосунки. Проте близько місяця тому співак підтвердив роман з танцівницею і опублікував відео, на якому цілує Юлію.

Нагадаємо, раніше Позитив відповів, чи причетна танцівниця Сахневич до розриву його шлюбу з колишньою.

Вас також можуть зацікавити новини: