Геннадій Попенко не хоче давати порад Лободі / Скріншот Instagram

Відомий український ведучий, зірка шоу "Загублений світ" та військовий Геннадій Попенко, який прокоментував мобілізацію, висловився про співаків-перебіжчиків. Він відповів, чи мають українці пробачити артистам, які після 2014 року виступали в Росії. 

Попенко на початку повномасштабного вторгнення був в окупації в місті Іванкове Київської області, а нині захищає Україну на фронті. Він пояснив, чи вважає усіх артистів, що давали концерти в країні-агресорці, зрадниками. За його словами, не потрібно оцінювати всіх однаково. В кожного виконавця була своя історія.

"Чи можна не брати до уваги артистів, що включилися в боротьбу лише після 2022 року? Кожен із випадків варто розглядати індивідуально. Творчий шлях, переконання у кожного свої", – заявив Геннадій в інтерв'ю для OBOZ.UA.

Відео дня
Геннадій Попенко / Скріншот Instagram

На його думку, громадяни мають оцінювати співаків за їхніми вчинками та словами. Військовий переконаний, що потрібно спостерігати, чи вважає артист своє минуле помилкою.

"І якщо в артиста є стовідсоткова щирість, розуміння минулих помилок, непідробне бажання їх виправити, то суспільство це оцінить і приймає такого митця. Якщо ж зашквари все одно тягнуться і слова розходяться зі справами, то чи варто було починати перевтілення?" – додав ведучий.

Також Попенко висловився про свою колишню кохану – співачку Світлану Лободу. Як відомо, пара була у стосунках 4 роки, однак чоловік вирішив порвати з артисткою, аби не заважати просуванню її кар'єри. Виконавиця багато років жила та гастролювала по Росії, проте після початку повномасштабного вторгнення емігрувала до Європи.

Світлана Лобода / Скріншот Instagram

На запитання про те, чи може ведучий дати пораді екс-обраниці, він каже, що їй це не потрібно, тому що сама несе відповідальність за свої вчинки.

"Гадаю, що вона доросла та розумна людина, що не потребує моїх порад", – зазначив Геннадій.

Нагадаємо, раніше Геннадій Попенко розповів про реакцію дружини на його вступ до ЗСУ. 

Вас також можуть зацікавити новини: