этот материал доступен на русском

Суд щодо заборони реклами російського агресора

10:00, 20 квітня 2019
Політика
3569 0

Субота, 20 квітня о 10:00 – відбудеться Апеляційний суд проти Центральної виборчої комісії та команди Петра Порошенка щодо агітаційного матеріалу із зображенням В. Путіна.

За ініціативою політичної партії «Національний Корпус» до судової відповідальності притягуватимуться усі винні в розміщенні на агітаційних матеріалах Петра Порошенка зображення ватажка країни-агресора.

Згідно з чинного законодавства:

1. Відповідно до другої частини статті 58 Закону України «Про вибори Президента України» передбаченою формою агітації є розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами.

2. Частина перша статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» передбачає заборону участі у осіб, що не є громадянами України щодо всіх форм передвиборчої агітації.

3. Постановою Верховної Ради України від 27 січня 2015 р. №129-VIII, Російська Федерація визнана країною-агресором, а вищі посадові особи РФ — особи, які мають вплив на вчинення воєнний та суспільних злочинів на території України.

Запрошуємо усіх небайдужих українців, представників ЗМІ приєднуватись до судової справи.

Збір о 10:00 у Верховному адміністративному суді (Касаційний адміністративний суд) за адресою: вул. Московська 8, корпус 5.

З усіх питань та співпраці звертайтесь за телефоном прес-служби Національного Корпусу: 093 723 59 26 (Роман).

Приєднуйтесь до нас в Facebook: https://www.facebook.com/events/841456549533001

Гідний президент не дозволив би собі «позувати» на білбордах поруч з людиною, якого вся країна вважає ворогом і українофобом!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter