Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

"Народний фронт" заявляє про політичну підтримку міністра молоді та спорту Жданова

Депутатська фракція «Народний фронт» заявляє про політичну підтримку міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, який сумлінно та професійно виконує свої обов’язки на посаді міністра, а також своїми діями довів відданість європейським цінностям та державницьким інтересам України.

nfront.org.ua
«Народний фронт» заявляє про політичну підтримку Жданова / nfront.org.ua

Нагадуємо, що громадський і політичний діяч Ігор Жданов був комендантом Майдану під час Революції гідності та був членом Ради Майдану та Штабу Національного Спротиву.

Як справжній патріот України Ігор Жданов в перші дні війни став волонтером АТО, власними зусиллями збирав благодійну допомогу та доставляв її на блокпости й у місця розташування батальйонів.

"Не час розхитувати човен": Міністр від "Батьківщини" вирішив залишитися працювати в уряді, пославшись на підготовку до Олімпіади

Свою ефективність як державний менеджер Ігор Жданов довів на посаді міністра молоді та спорту, що було підтверджено рішенням профільного комітету Верховної Ради.

Фракція «Народний фронт» висловлює переконання, що нездорові амбіції окремих сил, представлених у парламенті, їхні інтриги та курс на політичну дестабілізацію не мають права бути реалізованими у тому числі через параліч управління цілими галузями життя країни.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку