Захарченко заявив, що "Малоросії" не буде

22:54, 09 серпня 2017
Політика
4119 0

Лідер так званої «ДНР» Олександр Захарченко стверджує, що ця ідея "викликає у багатьох відторгнення".

Захарченко відмовився від своєї ідеї / фото oplot.info

Лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко заявляє, що назви «Малоросія» для раніше пропонованого ним проекту, не буде.

«Сама ідея перезаснування держави, зануреної у глибоку економічну і політичну кризу, яка не робить спроб проведення кардинальних реформ щодо федералізації країни і пошуку шляхів виходу з колапсу, отримала широку підтримку. Вже зараз можна сказати, що назви «Малоросія» не буде, оскільки воно викликає у багатьох відторгнення», – заявив Захарченко, якого цитують сепаратистські сайти, як повідомляє "Радіо свобода".

Читайте такожЗахарченка можуть ліквідувати через заяви про "Малоросію" - ЗМІ

У липні Олександр Захарченко заявив про «створення держави Малоросії», в яку, за його словами, наразі входять окуповані території Донбасу, а в майбутньому має ввійти вся Україна, крім Криму, який сепаратисти визнають «російським».

Цю заяву розкритикували не лише в Україні і на Заході, а й у Росії, а також у самому угрупованні «ДНР» і в сусідньому сепаратистському угрупованні «ЛНР» на окупованій частині Луганщини, які, за ідеєю Захарченка, мали б припинити існування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter