Луценко порівняв себе з героєм радянського кіно

11:37, 28 січня 2010
Політика
4821 0

Міністр пригадав депутатам сюжет фільму

Юрій ЛУЦЕНКО
Міністр внутрішніх справЮрій ЛУЦЕНКО пов’язує спробу відправити його у відставку з намаганням Партії регіонів розчистити собі шлях для фальсифікації президентських виборів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.ЛУЦЕНКО заявив сьогодні з трибуни Верховної Ради.

Він зауважив, що коли правоохоронні органи виявляють порушення у ході виборчої кампанії та роблять все, аби їх припинити, це чомусь називається тиском, а припинення безладів на поліграфкомбінаті «Україна» взагалі порівнюють із тероризмом.

«Я прекрасно розумію, що є політична сила, яка усвідомлює, що для перемоги їм потрібно зламати нормальний режим виборчого процесу, який відбувся в першому турі», - сказав міністр.

Ю.ЛУЦЕНКО зауважив, що у цьому ж контексті він розглядає і сьогоднішню спробу зняти його з посади.

«Пригадую класику радянського кіно – «Холодне літо 53-го», коли банда хотіла захопити село, і для цього спочатку треба було грохнути міліціонера. Я прекрасно розумію: завалити міністра - і дорога до пограбування відкрита», - сказав Ю.ЛУЦЕНКО.

Він зауважив, що сьогоднішнє голосування чітко продемонструє, хто хоче спокійних і чесних виборів, а хто хоче повернення до масових безпорядків. «Банда вже у селі, подєльнікі можуть визначитись», - додав міністр.

Відповідаючи на запитання, яким чином Ю.ЛУЦЕНКО пояснить те, що у житомирському офісі одного із депутатів від «Народної самооборони» знайдено агітаційні матеріали, які спрямовані проти одного з кандидатів і в яких вказується, що він - «зек», Ю.ЛУЦЕНКО зауважив, що ці листівки не мають жодного відношення до виборчого процесу.

«У листівках не міститься жодного заклику голосувати «за» чи «проти» обох кандидатів у президенти. Там міститься єдиний логотип – «стоп зек». Якщо Партія регіонів у кожному зеку пізнає свого кандидата, я в цьому не винен», - додав Ю.ЛУЦЕНКО.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter