Безугла знову розкритикувала Сирського / колаж УНІАН, фото facebook.com/CinCAFofUkraine, скріншот

Народна депутатка Мар'яна Безугла піддала критиці головкома ЗСУ Олександра Сирського, звинувативши його в "авторитарності" і поверненні до радянських методів управління армією. Про це вона сказала в інтерв'ю Наталії Мосейчук у рамках авторського проєкту "Мосейчук+".

"Після Валерія Федоровича (Залужного) було прийнято рішення призначити найдосвідченішого. Людина, отримавши такі повноваження, історичну відповідальність і "зелене світло", вона може розвиватися, або навпаки – поглибити свої типові навички. У нього (Олександра Сирського. – Ред.) є певна репутація, історія зростання... Йому потрібно було взяти найкраще, що було в Залужного, інші розробки, акумулювати зі своїм досвідом. Але він став ще більш авторитарним, став ще більше закручувати гайки і все більше повертатися до так званих класичних прийомів радянської армії", – сказала Безугла.

На запитання, чи знає про це президент Зеленський, вона запевнила, що у глави держави є весь обсяг інформації про ситуацію у військах.

Безугла критикує військове керівництво України

У травні 2024 року Мар'яна Безугла виклала пост, у якому розповіла про "генеральські касти" і звинуватила низку українських генералів у "знищенні наших шансів на зміни і перемогу".

Зокрема, Олександра Сирського вона звинуватила в "приховуванні правди, розриві підрозділів, ручному контролі" тощо.

Водночас командувача Сухопутних військ Павлюка вона назвала "міньйоном зі схильністю до нервових зривів на підлеглих". Через подібні висловлювання Безуглу не раз звинувачували в дискредитації ЗСУ, просуванні російської пропаганди і розхитуванні внутрішньополітичної ситуації в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: