Росія втратила багато десятків тисяч військових / фото УНІАН, Сергій Ревера

Навряд чи збільшення чисельності російських збройних сил посилить потужність її окупаційних військ у війні проти Україні.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

"25 серпня у Кремлі видали президентський указ про збільшення встановленого рівня російських збройних сил до 1 млн 150 тис. 628, - збільшення на майже 140 тис. Уряду доручено забезпечити фінансування, аби досягнути цього. Залишається незрозумілим, чи Росія спробує здійснити це збільшення завдяки набору більшої кількості солдатів-добровольців "контрактників", чи завдяки збільшенню щорічних цільових показників призову на військову службу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

"У будь-якому разі, у відповідності з чинним законодавством, малоймовірно, що указ принесе суттєвий прогрес для збільшення бойової потужності Росії в Україні. Це тому, що Росія втратила багато десятків тисяч військових, набирається дуже мало нових контрактників, і призовники технічно не зобов'язані служити за межами Росії", - наголошують у британській розвідці.

Як повідомляв УНІАН, за повідомленням російських ЗМІ, президент Росії Володимир Путін підписав указ про збільшення штатної чисельності військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації.

Вона буде збільшена з 1,9 мільйона до 2,04 мільйонів осіб з 2023 року. Згідно з опублікованим в мережі документом, указ підписаний російським президентом 25 серпня. Він набуде чинності з 1 січня 2023 року.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на 27 серпня, загальні бойові втрати Росії в Україні з 24 лютого орієнтовно складають 46 тис. 750 осіб.

Вас також можуть зацікавити новини: