HYSPEC - новий стандарт ефективності Castrol для гібридів

До 2025 року кожен четвертий автомобіль1, проданий у світі, буде гібридним.

Враховуючи цей тренд і підтверджуючи лідерство Castrol, ми розробили HYSPEC – новий стандарт ефективності продуктів Castrol для гібридів2.

Оливи Castrol довели свою ефективність у звичайних двигунах, проте гібриди висувають до олив зовсім інші вимоги. Ми витратили понад 25 років на дослідження, випробування та систематизацію даних про характеристики гібридів. Досвід Castrol включає роботу над гібридами першого покоління, такими як Toyota Prius, розробку індивідуальних тестів для імітації суворих умов експлуатації, реальні дорожні випробування, статистику з автоспорту та експертизи OEM-партнерів.

Справжні виклики для гібридних двигунів.

Забруднення. Перемикання між електродвигуном і ДВЗ призводить до того, що гібридні двигуни працюють при нижчих температурах. Це сприяє накопиченню води та палива в оливі і може погіршити властивості олив та призвести до погіршення роботи двигуна.

Зупинки двигуна. Гібриди постійно перемикаються між електродвигуном і ДВЗ. Двигун може працювати на низьких обертах, але деякі гібриди часто можуть швидко розганяти його до високих. Деякі оливи цього не витримують, що знижує ефективність та захист двигуна.

Ефективність системи. Робота при невисоких температурах і нижча температура оливи можуть призвести до зниження ефективності двигуна і, у свою чергу, погіршити економію палива і зарядку акумулятора.

HYSPEC – це новий стандарт ефективності продуктів Castrol для гібридів.

Об’єднавши все, що ми знаємо про виклики, з якими стикаються гібридні двигуни, ми вибрали 15 галузевих тестів та доповнили їх нашими власними тестами. Це дозволило розробити власний надійний та серйозний гібридний стандарт для оцінки наших олив. Стандарт HYSPEC є підтвердженням, що наші гібридні оливи ефективні за трьома параметрами: забруднення критично важливих ділянок, зупинки двигуна та ефективність системи.

HYSPEC - новий стандарт ефективності Castrol для гібридів

Ефективність відносно стандарту HYSPEC 25%3           

HYSPEC – це новий технічний стандарт Castrol для гібридних олив. Оливи Castrol з логотипом HYSPEC демонструють не менше 25%3 перевищення вимог цього стандарту.

Наші оливи для гібридів орієнтовані на клієнтів, яким важливі ефективність та захист. Якщо ви бачите логотип HYSPEC у верхній частині етикетки – це підтвердження того, що олива на понад 25%3 перевищує вимоги стандарту за 3 критичними параметрами.

Протистояння забрудненням. Високоефективна олива Castrol контролює забруднення, забезпечуючи екстра-продуктивність.

Ефективність системи. Продуктивність без компромісів є основним принципом для Castrol. Підвищення ефективності двигуна за рахунок моторної оливи дозволяє більш ефективно використовувати енергію.

Стабільність в умовах зупинок двигуна. Температури та тиск, що випливають на компоненти двигуна та оливу, бувають дуже різними. Властивості оливи мають лишатися стабільними в цих складних умовах.

Перевірено в автоспорті.

Автоспорт завжди був ідеальним майданчиком для випробувань автомобілів та їх силових агрегатів, включаючи гібридні технології, які за останнє десятиліття стали його невід'ємною частиною.

Обидва наші партнери в автоспорті, BWT Alpine F1® Team та Ford M-Sport WRC, вважають три фактори, які охоплює HYSPEC, критично важливими для ефективності гібридних рішень в автоспорті, та авторитетно схвалюють наш новий стандарт ефективності для гібридів.

1 Згідно прогнозів компанії LMC Automotive, GlobalData, 2023.

2 Охоплює такі параметри, як забруднення критично важливих ділянок, зупинки двигуна та ефективність системи.

3. У порівнянні з мінімальними вимогами, встановленими галузевими специфікаціями та тестами Castrol відповідних типів гібридних автомобілів, що охоплюють забруднення критично важливих ділянок, зупинки двигуна та ефективність системи.