Melovin випустив новий кліп / прес-служба

У день свого 27-річчя, 11 квітня, Melovin представив кліп на пісню "Dreamer". У новій відеороботі артист продемонстрував шлях власного внутрішнього мрійника від народження і до... А заради втілення власного задуму, йому довелося подолати страхи та вперше постати перед камерами оголеним.

У кліпі "Dreamer" Melovin відкрив аудиторії нову частинку своєї душі. Артист відверто поділився історією свого становлення, в якій час від часу траплялися аж ніяк не казкові події. Тож сьогодні він закликає всіх і кожного - мріяти та не опускати руки на шляху до реалізації власних мрій.

"Ця робота особлива для мене саме через її глибину та філософію. "Народжені, щоб сяяти і ніяк інакше": так ми всередині команди та з режисерами Павлом Закревським і Маріамою Погребинською охрестили цей кліп. Це історія від народження мрійника і до..., а до чого кожен вирішить для себе сам після перегляду кліпу", - поділився артист.

прес-служба

Для зйомок нової роботи Melovin обрав кілька цікавих образів - знайомий костюм із національного відбору на Євробачення-2024 та кілька його видозмінених версій у чорному та білому кольорах, а ще шокував відвертими кардрами, на які зважився лише заради ідеї кліпу:

"Я вперше був оголений на майданчику. Оголений повністю. Це було морально незвично, виникало багато протиріч всередині. Хто б погодився бути оголеним перед величезною знімальною командою? Це було змаганням усередині себе. Але сам придумав цей кадр - йди до кінця, якщо називаєш себе творцем. Я кинув цей виклик для того, щоб передати ту картину, яку уявляв у голові. Щоб увійти знову в ту саму роль, яку проходив кожен із нас без винятку. Це було варте цього! Це вийшло без прикрас, по-справжньому. Так само, як 27 років тому", - зізнався артист.

прес-служба

Кліпом "Dreamer" Melovin вкотре наголосив - люди народжуються щирими мрійниками, які роблять цей світ яскравішим і кращим, тільки віра в це допоможе впоратися з усіма викликами і пройти цей шлях гідно: "Сяйте яскраво і нічого не бійтеся. Мрійте та втілюйте свої мрії! Ми не народжені, щоб бути в руках страху. Ми народжені сяяти і ніяк інакше".

Нагадаємо, раніше представник Швейцарії на "Євробаченні-2024" довів до мурашок своїм виконанням пісні "Teresa & Maria".

Вас також можуть зацікавити новини: