этот материал доступен на русском

"Брудні стерв'ятники": 30-річна кохана Петросяна відреагувала на чутки про їхнє весілля

11:10, 12 грудня 2019
Зірки
16768 0
Брухунова відповіла на чутки в ЗМІ / фото facebook.com/tatyana.bruhunova

Тетяна Брухунова, яка, за повідомленнями ЗМІ, вийшла заміж за Євгена Петросяна на початку грудня, на своїй сторінці в Instagram написала довге звернення, у тому числі до ЗМІ.

"Цим постом я хочу закрити богодільню, яка організувалася тут за останні 72 години", - написала вона.

Брухунова подякувала всім, хто за години цькування в ЗМІ "знайшов хвилинку і відгукнувся добрим словом, побажанням, коментарем та підтримкою".

"Мене не треба жаліти! У мене все добре. Я існую в звичному ритмі і ні на що не скаржуся. Життя сповнене цікавих і радісних подій, як і раніше. Нічого не змінилося!", - наголосила молода дружина Петросяна.

Читайте такожПетросян відповів на чутки про весілля з 30-річною помічницею

"Я - самостійна людина. Не доважок до артиста Євгена Петросяна. У зв'язку з чим прошу всіх вас ніколи надалі тут не займатися балаканиною на цю тему", - додала Брухунова.

Також вона наголосила, що Instagram - це її публічний фотоальбом, тому тут немає і не буде тих знімків, які вона вважала особистими.

"Прошу не звертатися до мене щодо коментарів з того чи іншого питання, пов'язаного з моїм особистим життям. Не вважаю це можливим. Мені ні за що, ні перед ким виправдовуватися! Я маю право розпоряджатися своїм особистим часом і простором так, як вважатиму за потрібне без оглядки на "доброзичливців", - зазначила Брухунова.

"Вельмишановні представники ЗМІ! Цей пункт для вас. Викресліть назавжди мій номер зі своїх анналів. За минулі три доби всі ви проявили себе (в черговий раз), як брудні стерв'ятники. Тим самим зайвий раз зміцнивши мене в думці, що в Росії наклеп не карається", - зауважила дівчина.

Нагадаємо, про весілля Петросяна і Брухунової ЗМІ повідомили напередодні. Колишня дружина Петросяна, дізнавшись про його весілля, побажала йому і його новій обраниці щастя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter