Чоловік Сопонару переконаний, що в України світле майбутнє / Скріншот Instagram

Українська акторка, зірка "Жіночого кварталу" Ірина Супонару місяць тому вийшла заміж за британця Ріса. Чоловік вже декілька років мешкає в Україні і планує будувати своє майбутнє саме тут. Він відповів, чому хоче залишитися на батьківщині коханої.

За словами Ріса, Україна – недооцінена держава. Він переконаний, що в нашій країні чудові люди та неймовірна культура. Своє життя у Києві Ріс розпочав ще під час пандемії у 2020 році, а пізніше зустрів кохану Ірину.

"Я б сказав, що це дуже недооцінена країна, тому що ми можемо жити дуже гарне життя з нашими друзями. Люди тут дуже дружні, гарна культура та їжа. Я дуже люблю моє життя в Україні, і я хочу залишитися тут. Я бачу наше майбутнє тут. Ми хочемо залишитися тут разом. Україна має дуже світле майбутнє, і я маю бути тут, щоб відчути це", – поділився іноземець.

Ірина Сопонару та Ріс / Скріншот Instagram

Ба більше, Ріс лише після початку повномасштабного вторгнення почав вивчати українську і вже зараз вільно говорить мовою. Британець пояснив, чому для нього це важливо:

Я живу тут три з половиною роки, і для мене дуже важливо знати місцеву мову, щоб розуміти тих, хто живе тут. Я почав вчити українську мову пів року тому. Мій найближчий друг - українець у Лондоні. І коли я жив у Лондоні, ми багато разів їздили до України у відпустку. Моя історія в Україні почалася набагато раніше. Після ковіду я хотів покинути Лондон і спробувати життя у новому місті. Я приїхав до Києва, і ми познайомились з Ірою. І ось ми тут. Через п'ять місяців свого перебування у Києві я познайомився з нею.

Зауважимо, що Ріс та Ірина разом з 2021 року. Після початку повномасштабної війни, за словами акторки, їхні стосунки лише зміцнішали. Так, пара певний час мешкала за кордоном, але вони вирішили повернутися. У травні 2023 іноземець освідчився Сопонару, а за рік вони зіграли весілля.

Нагадаємо, раніше зірка "Кварталу" Сопонару вперше розповіла про весілля з іноземцем.

Вас також можуть зацікавити новини: