Ірина Сопонару зізналася, хто оплатив весілля / Скріншот Instagram

Українська акторка, гумористка, зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару, яка у травні уклала шлюб з іноземцем, розповіла про їхнє весілля. Знаменитість пояснила, чому на святі не було рідних її чоловіка Ріса.

Весілля пара влаштувала у травні. Розділити з нареченими особливий день прийшло близько 70 гостей. Сукні та костюм подружжя замовляло в українських брендів. Ірина навіть змінила за свято два вбрання: спочатку вона була у довгій білій сукні, а потім приміряла коротку бежеву. Організацією весілля займалася подруга гумористки, а всі фінансові питання закривав Ріс.

Ірина Сопонару з чоловіком Рісом / Скріншот Instagram

На святі зіркова пара влаштувала благодійний збір. Вони попросили гостей не дарувати їм квіти, а замість цього зробити донат на потреби тварин в українських притулках.

"Весілля було скромне, звичайне. Було до 70 людей. З гостей були мої колеги, все моє оточення, переважно коміки. Не було стресу. Моя подруга займалася організацією. Все було дуже спокійно. Воно так швидко промайнуло. Один вечір святкували. Наступного дня вдома ходила в фаті, бо я не находилася в ній. Я купувала сукню українського бренду й Ріс. Мені хотілося бути класичною нареченою. У мене було дві сукні, які я змінювала. Весілля оплачував Ріс. На весіллі ми попросили, щоб не витрачали гроші на квіти й задонатили. Спочатку хотіла задонатити військовим, але є декілька притулків, де біда…", – поділилася Сопонару.

Сопонару з Рісом / Скріншот Instagram
Сопонару з Рісом / Скріншот Instagram

Проте на весіллі не було родичів Ріса. Він розповів, що кликав на свято рідних, але вони не змогли приїхати з міркувань безпеки. Тож, подружжя вирішило влаштувати ще одне святкування у Великій Британії.

"Я запросив близько 40 людей з Великої Британії, але прийшла лише одна. Бояться. Навіть сім'я не прийшла. Проблеми безпеки. Ми зробимо щось в Англії дещо згодом, щоб відсвяткувати з ними. Близькі люблять її", – вказав іноземець.

Нагадаємо, раніше Ірина Сопонару "пройшлася" по українцях, які стомилися від війни.

Вас також можуть зацікавити новини: