
Герой мему "Це мєрзость" Іван Мартинов, відомий як "Чоткий паца" з Рівного, вперше за довгий час висловився про особисте життя. Український військовий, який служить у 68-й окремій єгерській бригаді, зізнався, що опинився на межі розлучення з дружиною.
Як відомо, чоловік одружився у квітні 2023 року. Зі своєю обраницею Ольгою Кравчук вони розписалися у Хмельницькому. Щоправда, після року у шлюбі Мартинов поділився в інтерв'ю проєкту "Дивись", що у них розпочалася криза у шлюбі.
Не секрет, що багато українських захисників страждають на посттравматичний стресовий розлад з різними симптомами у кожного. Не обійшов ПТСР і "Чоткого пацу". В його випадку через нього він ледь не втратив дружину.
"У мене жорстко, просто до розлучення. Все, без коментарів. Я навіть не хочу згадувати. Дуже страшно. Ночами не спав, кричав. Дружина в паніці, істериці, хату розносимо", - відверто зізнався він.

На щастя, парі вдалося зберегти шлюб і разом вони виховують однорічну донечку. Дівчинка народилася у грудні 2023 року. За словами Івана, з появою крихітки на світ у нього з'явилася ще більша відповідальність за своє життя та просто бажання жити. Однак на запитання про те, чи подобається Мартинову батьківство, він відповісти не може, оскільки практично не бачиться з донькою через службу.
"Появився більший стимул не здохнути. Ну а як ти відчуєш (батьківство – УНІАН)? Ти весь час там (на фронті – УНІАН). На родах мене не було, добре, що хоч на христини відпустили. В принципі, це добре, тому що перших три роки вона не розуміє, хто я. В неї мама і все. А там вже їй треба буде тато. Я думаю, що вже нарешті, може, в цьому році, це все закінчиться, я вже прийду додому, і буду розвиватися", – додав герой мему.
Як відомо, чоловік став популярним після того, як фразою "це мєрзость" прокоментував ситуацію в економіці України у 2014-му. З 2016 року Мартинов воює проти окупантів.
Нагадаємо, раніше "Чоткий паца" розповів історію свого мему "Це мєрзость". За його словами, прикол виник після Євромайдану, коли на протестах він волонтерив.