Фото інстаграм TamerlanAlena 

Соліст дуету TamerlanAlena Тамерлан висловився щодо мобілізації блогерів-волонтерів, які прикриваючись благодійністю, виїзджають за кордон. Чоловік, який з перших днів війни пішов воювати на фронт каже, що це дивна ситуація. 

"Я вважаю, що це дійсно інша реальність. Коли виїжджають, наприклад, жінки з дітьми – це одне питання. Коли те саме роблять військовозобов'язані хлопці, які за волонтерською програмою виїжджають і десь опиняються на березі океану, то це трішки дивно. Зараз такий час, коли потрібно бути в одному емоційному потоці й підтримувати тих, кому вкрай важко", - наголосив співак в інтерв’ю для видання OBOZ.UA.

Фото інстаграм TamerlanAlena 

Тамерлан додає, що з розумінням ставиться до відомих людей, які бояться йти в ЗСУ і залишаються в тилу. Проте блогерів він не сприймає серйозно. 

Відео дня

"Колись була розмова про блогерів, які закривають збори, що вони більш корисні в тилу. Але ми самі бачимо, як ці блогери себе проявляють, маючи уявну привілею. Відповідь речника Сухопутних військ ЗСУ була така, що це не заважає робити свою справу і збори, перебуваючи біля Starlink десь не на першій позиції, а на другій. Я вважаю, що не можна робити якісь категорії, що хтось повинен, хтось не повинен. У нас є громадянський обов'язок перед своєю країною, ніхто його не скасовував", - сказав він.

Нагадаємо, раніше український актор та військовий Костянтин Костишин висловився щодо мобілізації відомих людей. 

Вас також можуть зацікавити новини: