DZIDZIO потрапив у скандал через Федишин / Фото - instagram.com

Співачка Ірина Федишин після Євробачення-2022 потрапила в скандал, назвавши "грішниками" людей, що відносять себе до ЛГБТ-спільноти. Здавалося б, з часом скандал мав би вщухнути, але ні - зараз український музикант DZIDZIO анонсував ряд благодійних концертів в Іспанії та Чехії, уточнивши, що виступати вони будуть разом з Олександром Пономарьовим та Іриною Федишин. 

Під відповідним постом в Instagram зібралася ціла армія коментаторів.

Пост DZIDZIO / скріншот

"Федишинка тупо зрадниця", "Залиште Федишин в Польщі", "Не нервуйте народ! Навіщо вам ця Федишинка?", "Хтось на фото явно зайвий", "Хлопці, будете в Чехію їхати, залиште Ірину в Польщі на гастролі", "Мда... хоч дівка і виїхала з села, але село залишилося в дівці!", "Бачу Федишин - не йду на концерт! Кошти, за які мав бути куплений квиток, полетять до Фонду Притули. Привіт від поляків цій нікчемності посередині!", - обурилися шанувальники.

Відео дня

Один з коментаторів і зовсім запропонував Ірині їхати в Росію зі своїми поглядами щодо ЛГБТ. 

"Гомофоб Олександр і гомофобка Федишина їдуть в одну з найбільш дружніх до ЛГБТ країн давати концерти. Було б смішно, якби не так сумно. Нехай в Рашку їдуть гроші збирати, там їхні ідеї з 18-го століття щодо ЛГБТ повністю підтримують", - написав користувач. 

Коментарі до У DZIDZIO / скріншот
Коментарі до У DZIDZIO / скріншот

Нагадавши, Melovin звинуватив Федишин у виступах за опозиційну партію і несплаті оренди залу після концерту.

Також УНІАН писав, що продюсер Горова прокоментувала гомофобне висловлювання Ірини Федишин.

Вас також можуть зацікавити новини: