Співачка розповіла, як народжувала другу дитину під час війни / фото інстаграм ONUKA

Українська співачка Ната Жижченко, яка є солісткою гурту ONUKA, розповіла про пологи під час війни.

Відомо, що минулого року вона стала мамою вдруге. У артистки народилася донька Ліна, якій з першого дня життя довелося сидіти в укритті. 

"Це душа, яка вибрала народитись тут у цей воєнний період. Я вірю в те, що душі самі вибирають, куди вони приходять, і мене це заспокоює. Не просто ж так дитина народилася, щоб першу ніч сидіти в укритті пологового будинку... Ще до повномасштабного вторгнення в мене була депресія. А зараз я взагалі не розумію, звідки воно тоді було й чому. Сьогодні я відчуваю себе набагато стабільнішою емоційно, розумію, чого прагну, що робить мене щасливою", - розповіла співачка в інтерв'ю виданню NV.

Відео дня
Донька співачки / фото інстаграм  ONUKA

Наталя додає, що перша її вагітність була під час пандемії. Тоді вона могла спокійно гуляти в лісі з собакою чи бути вдома. А от друга зовсім інша. Попри небезпеку та страх, виконавиця вирішила не їхати з України та народжувала в одному зі столичних пологових будинків.  

"Все дуже стрімко відбулося. Більшу частину часу ми провели в Чернігові, де планували записати альбом. Привезли апаратуру в дідусеву майстерню, все там облаштували. І от ввечері пʼятниці, 30 червня, ми відправили треки на мастеринг, а в суботу почалися пологи. Тобто Ліна дочекалася, поки ми здамо весь матеріал. В період вагітності та після її народження ми стільки всього встигли зробити. Вона стала таким супутником, який прилаштувався до нашої системи планет", - наголосила співачка. 

До слова, співачка ONUKA у шлюбі з музикантом Євген Філатов. Разом подружжя виховує старшого сина Олександра, якому 4 роки та доньку Ліну.  

Співачка з дітьми / фото інстаграм  ONUKA

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українська акторка Ліза Зайцева народжувала первістка під вибухами.

Вас також можуть зацікавити новини: