Руслан Ханумак і Аліна Шаманська не у стосунках вже понад рік / Скріншот Instagram

Популярна українська блогерка Аліна Шаманська повідомила, що офіційно розлучилася із зіркою "Кварталу" Русланом Ханумаком. Вона розповіла про перші враження від нового статусу. 

У своєму Instagram Шаманська заявила, що 11 березня 2024 року суд ухвалив їхній позов про розлучення. Нині блогерка щаслива і насолоджується новим статусом. Вона каже, що жодного разу не пошкодувала про рішення розлучитися:

Я офіційно розлучена і зовсім не розлючена, а щаслива. Я дуже рада, що я прийняла це рішення. Жодного разу за цей тривалий час в мене не було жодного сумніву, жодного разу я не пошкодувала про свій вибір, тепер переді мною просто мільярди, мільйони шляхів. Я буду обирати той, який я захочу. Я вільна, сильна, незалежна, молода та красива і все життя попереду.

Відео дня
Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Також Шаманська додала, що не ідеалізує розлучення. Вона наголосила, що цей процес завжди болісний, тому що рідні люди стають чужими. При цьому вона підкреслила, що не потрібно бути поруч з чоловіком, у стосунках з яким не все добре. Всі страждання, за її словами, з часом пройдуть.

"Не хочу ідеалізувати цю історію, тому що спочатку буде боляче. Це смерть родини, яка б вона не була. Але "це боляче" можна пережити за допомогою спеціалістів, за допомогою самопізнання, внутрішнього зросту, побудови зовнішньої опори. Час лікує абсолютно все, як би банально не звучало, абсолютно усе в цьому світі можна пережити. Біль стає все меншою. Спочатку, звісно, депресії, неможливість засинати і прокидаєшся постійно у тривозі, чогось не вистачає, боляче, а потім все переживеш", – вказала Аліна.

Скріншот Instagram

До слова, Ханумак та Шаманська познайомилися у 2016 році. За рік закохані побралися і в них народився син Артур. Про розрив стосунків пара оголосила у січні 2023 року.

Нагадаємо, раніше Руслан Ханумак зізнався, чи зраджував Аліну Шаманську.

Вас також можуть зацікавити новини: