Колишня Дзідзьо розповіла про спілкування після розірвання шлюбу / фото інстаграм Slavia

Екс-дружина українського співака Дзідзьо - співачка Slavia - розповіла, чи підтримують вони спілкування після розлучення.

Не секрет, що пара розлучилася ще у 2021 році. Тоді, за словами співачки, вона тривалий час з розумінням ставилася до кар'єри чоловіка. Але рішення про розірвання 20-річного шлюбу вони приймали разом і досі залишаються у гарних стосунках.  

"Ми продовжуємо спілкуватися, причому на різні теми, підтримуємо одне одного. Коли зідзвонюємося, то дуже довго спілкуємося. У нас завжди є про що поговорити", - розповіла Slavia в інтерв'ю kp.ua.

Відео дня
Весільне фото Дзідзьо та Славії / фото інстаграм Slavia

Також співачка пригадала, що у день розлучення вони з Михайлом Хомою вирішили відзначити цю подію так: 

"Коли ми з Михайлом оформили документи про розлучення, то пішли святкувати. Прийшли в ресторанчик, нас там вже всі офіціанти знають, ми часто там буваємо, присіли за столик і проговорили десь дві години. А потім підходить офіціант і каже: "Може, вам все-таки кави з тортиком?". Ми навіть не помітили, як промайнув час".

Артистка наголосила, що зараз їй подобається колишній у якості друга. Вона радіє, що їхня історія кохання переросла у такі стосунки. 

"Мені подобається Михайло як друг. Він дуже класний в дружбі, приділяє багато уваги людям, які поруч. Причому друзям приділяє більше уваги, ніж рідним. Я завжди думала: "Як класно бути Михайловим другом, як з ним легко". Бо вдома він зовсім інший. Але Михайло пояснював, що коли мама сварить свою дитину, то не означає, що вона її не любить. Казав сприймати його критику за любов. Я так і сприймала", - додала вона. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що екс-дружина Дзідзьо готується до важливої дати та просить про допомогу.

Вас також можуть зацікавити новини: