Євген Клопотенко заговорив про дітей: 'Уявляю себе гарним батьком'

Ресторатор Євген Клопотенко раніше розповідав про те, що не готовий до одруження та народження дітей. Проте зараз він уявив, яким батьком був би для своєї майбутньої дитини.

В інтерв'ю "ТиКиїв" він сказав, що уявляє себе зрілим та сучасним батьком. Він розуміє, що дитина змінить його звичний спосіб життя, проте кулінара це не лякає.

"На мою думку, дитина має доповнювати життя, а не змінювати його кардинально. Гадаю, мій спосіб життя був би дещо іншим, я б відмовився від деяких побутових звичок. Уявляю себе гарним батьком: зрілим, вільним, позитивним, сучасним. Таким, що виховуватиме дитину із задоволенням", - сказав Клопотенко.

Відео дня

Він додав, що привчатиме свою дитину до української кухні та поділився секретом, як спонукати малечу вживати здорову їжу.

"Якщо з дитинства розповідати та показувати, що таке здорове харчування, то в дитини формуються уявлення про здорову їжу. Це насамперед про вибір продуктів, збалансований раціон, розуміння, що таке здорова тарілка і як це все впливає організм людини. Процес формування здорових звичок у дитини може бути драйвовим, цікавим, захопливим, якщо докласти трошки зусиль", - додав Клопотенко.

Нагадаємо, раніше Євгена Клопотенка покрило матюками українське видання.

Вас також можуть зацікавити новини: