Фіма Константиновський розповів про Розового/ фото колаж УНІАН

Український ведучий та зірка шоу "Ліга сміху" Фіма Константиновський вперше розповів про свого друга-військового Віктора Розового, який отримав серйозне поранення голови на фронті. 

За словами Фіми, зараз Розовий проходить курс лікування після травми. Проте інколи чоловіки зустрічаються та спілкуються. 

"Я з ним говорив. Ми з ним неодноразово бачилися. Я їжджу до нього. Не можу нічого про нього розповідати, я був здивований, що він взагалі опублікував фотографію свою. Вітя проходить реабілітацію і є багато людей, які йому допомагають. Це не знміається і не фотографується, бо це не для цього. Вітя воїн і великий молодець. Він дуже вимогливий до себе. Йому було важко", - розповів Константиновський в інтерв'ю YouTube-проєкту ТСН "Наодинці".

До слова, актор Віктор Розовий пішов захищати Україну від російських окупантів у складі 3-ї ОШБр. У квітні цього року отримав складне осколкове поранення голови під час виконання бойового завдання. Понад два тижні Розовий перебував у важкому стані та лежав у лікарні. 

Нагадаємо, раніше дружина коміка Віктора Розового повідомила про його стан після важкого поранення на фронті. Вона зазначила, що як тільки йому стане краще, то чоловіка перевезуть лікуватися за кордон. 

Вас також можуть зацікавити новини: