Фото інстаграм Даші Астаф'євої 

Відома українська співачка та ведуча Даша Астаф'єва вперше розповіла, чому вона не хоче співати під час війни в Україні. 

"Ледь не щодня мене питають, чи не хочу я повернутися на сцену. Зараз я відчуваю, що ні. З розбитим серцем постійно відмовляю запитам на виступи. Не до веселих пісень і яскравого вбрання зараз. Уявіть, зранку обстріл, а ввечері я в костюмі напівоголеного зайця співаю своє: "Аво-авокадо, ммм", - написала співачка. 

Вона також додала, що не засуджує колег, які продовжують співати та радувати своєю творчістю. 

Відео дня

"Я не проти артистів, у жодному разі. Люди заробляють гроші, платять податки, дають робочі місця, збирають гроші на армію - усе це зараз надважливо. Їхня робота корисна для українців. Треба відчувати життя, співати та радіти, відволікатися та набиратися сил. І, звичайно, пісні можуть бути не лише про натяки на секс. Українські артисти зараз роблять дуже влучні й цікаві роботи. Але я не відчуває себе зараз на сцені", - наголосила Даша.

Скріншот посту Даші 

Жінка додала, що хоче створювати зараз не лише розважальний контент, а й освітній, аби бути потрібною та корисною. Проте на співочій кар'єрі не буде ставити жирну крапку.  

"А до співу… Можливо, я повернуся після нашої перемоги", - написала вона. 

Нагадаємо, нещодавно Даша Астаф'єва розповіла про проблеми зі здоров'ям. Вона зазначила, що останні півроку були найскладнішими у її житті. Що саме Астаф'єва лікувала - невідомо. 

Вас також можуть зацікавити новини: