Володимир Путін / REUTERS

Президент Росії Володимир Путін змінив начальника управління глави держави Олега Говоруна, який курирує збройні угруповання "ДНР", "ЛНР", сепаратистські регіони Грузії - Південну Осетію і Абхазію.

Читайте такожКлімкін пояснив, навіщо Путін маніпулює «культом Сталіна» в Росії

Про це йдеться в указі російського президента, розміщеному на його офіційному сайті. Іншим указом на цю посаду призначено Олексія Філатов.

Як зазначає російська служба Радіо Свобода, новий глава управління до цього займався взаємодією з Південною Осетією. Минулого року Філатов на посаді заступника начальника управління почав займатися угрупованнями "ДНР" і "ЛНР".

Раніше російський "Коммерсант" повідомив про майбутню відставку нинішнього глави цього управління Говоруна, якого називають одним з наближених помічника президента Росії Владислава Суркова, який курирує в Кремлі питання України.

Управління з прикордонного співробітництва - це колишнє управління із соціально-економічного співробітництва з державами - учасниками СНД, Абхазією і Південною Осетією. Минулого року Путін реорганізував його, скоротивши його штат. Однак нове управління, як стверджується, продовжило курирувати сепаратистів сходу України.