Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Порошенко затвердив програму співробітництва з НАТО на 2016 рік

Президент Петро Порошенко своїм указом затвердив Річну національну програму співробітництва Україна-НАТО на 2016 рік.

нато / nato.int
Порошенко затвердив Річну національну програму співробітництва Україна-НАТО на 2016 рік / nato.int

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво глави держави.

«Програма має забезпечити скоординований комплексний розвиток співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору за всіма напрямами взаємодії нашої держави з Альянсом», - йдеться в документі.

Зазначається, що Програма визначає загальні політичні цілі партнерства України з НАТО та напрями взаємодії з Організацією у сфері міжнародної безпеки (міжнародні операції з підтримання миру, боротьба з тероризмом, контроль над озброєннями, екологічна безпека).

НАТО допоможе Україні у створенні Сил спецоперацій

Окрім цього, Програма відображає ключові кроки у процесі здійснення політичних, економічних та соціальних реформ в країні, основні елементи політики у сфері національної безпеки і оборони.

«Річна національна програма співробітництва Україна – НАТО також визначає цілі, завдання і практичні заходи з реформування сектору безпеки і оборони та підвищення рівня обороноздатності України, які реалізовуватимуться у взаємодії з НАТО визначеними виконавцями – центральними органами виконавчої влади», - говориться в документі.

Згідно з указом, Кабінету міністрів України доручено забезпечити координацію діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання Річної національної програми.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку