Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Томбінський: ГПУ не продемонструвала прогресу в розслідуванні діяльності посадовців режиму Януковича

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський наголошує, що Генеральна прокуратура України до цього часу не продемонструвала відчутного прогресу в розслідуванні діяльності посадовців режиму екс-президента Віктора Януковича.

Фото УНІАН
ГПУ не продемонструвала прогресу в розслідуванні діяльності посадовців режиму Януковича / Фото УНІАН

Про це йдеться у заяві Томбінського, переданій агентству УНІАН Представництвом ЄС в Україні.

Дипломат висловив велике занепокоєння щодо всіх новин, які надходять з Генеральної прокуратури України впродовж останнього часу.

Так, за його словами, у Генпрокуратурі все ще спостерігається "відсутність відчутних результатів у розслідуванні серйозних справ, включаючи драматичні події у Києві та Одесі на початку 2014 року, щодо діяльністі високопосадовців з минулого режиму, які були включені у санкційний список у відповідності до запиту української влади, а також розслідувань щодо високопосадовців у самій Генеральній прокуратурі".

Посол ЄС занепокоєний розслідуванням ГПУ діяльності неурядових організацій, що борються з корупцією

"Ті прокурори, які вважалися спрямованими на процес реформ, залишили Генпрокуратуру або іншим чином були позбавлені можливості проводити розслідування та реформи. На жаль, висловлені громадянським суспільством, експертами та міжнародною спільнотою у цьому відношенні занепокоєння були проігноровані", - заявив Томбінський.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку