Томенко: регіонали не зможуть працювати, доки не виженуть осіб 10

08:10, 23 лютого 2013
Політика
2857 0

Народний депутат, один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко вважає, що влада зможе забезпечити ухвалення рішень у Верховній Раді лише після «чистки» своїх депутатів за партійними списками.

Депутати. Опозиція

Як повідомили УНІАН у прес-службі М.Томенка, коментуючи розблокування роботи ВР, М.Томенко зауважив, що, як він і прогнозував, розблокування парламенту почалося із компромісного варіанту - своєрідного переходу до персонального голосування, яке повинно завершитися запровадженням нової системи «Рада», яка, беззаперечно, носитиме виключно персональний характер ухвалення рішень.

На цю тему: Рада проголосувала за особисте голосування (документ)

«Але цілком очевидно, що навіть у цій «перехідній версії» персонального голосування для того, щоб Партії регіонів впливати на результат ухвалення рішень, їй необхідно вирішити питання із близько десятьма депутатами, які в силу різних обставин не ходили раніше і, очевидно, зараз не будуть ходити і працювати у сесійній залі», - зазначив політик.

Він зауважив, що вихід із такої ситуації простий: депутати Партії регіонів провинні провести «профілактичну роботу» з такими своїми колегами, а ті, відповідно, написати заяви про відмову від депутатських мандатів. «На заміну їм прийдуть ті народні депутати, які знаходяться у партійному списку нижче. Це дасть можливість змобілізувати депутатів та забезпечити ефективну роботу фракції Партії регіонів», - вважає М.Томенко.

На цю тему: Єфремов хоче, щоб ВР приймала рішення більшістю від присутніх, а не 226 голосами

«З іншого боку, ми все одно приречені вносити зміни до Регламенту ВР стосовно мінімізації використання так званої процедури скороченого голосування, упорядкування голосування законопроектів у другому читанні та низку інших рішень, які би почали перетворювати Верховну Раду на парламент України», - зазначив політик.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter