П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Члени ПА НАТО готові допомогти Раді змінити Конституцію

Члени Парламентської асамблеї НАТО запропонували свою підтримку українським депутатам в частині підготовки змін в Конституцію України. Крім цього, вони виступили за прийняття «перехідного документа», який дозволив би сторонам сісти за стіл переговорів.

НАТО / Фото : NATO.int
НАТО / Фото : NATO.int

Як повідомили УНІАН у прес-службі Верховної Ради, про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови ВР Володимира Рибака та членів Парламентської асамблеї НАТО на чолі з її президентом Х’ю Бейлі.

Генсек НАТО закликав українських політиків до діалогу

Також, на думку члена ПА НАТО В.Ващиковського, «важливим елементом виходу з кризи може стати ухвалення «перехідного документу», який би дозволив сторонам сісти за стіл переговорів». Підготовка остаточної версії, за його словами, потребує значного часу, можливо, проведення парламентських слухань, але важливість підготовки такого тимчасового документу обумовлена нинішньою ситуацією в країні, коли «може урватись терпець» у обох сторін.

Члени делегації запропонували також розглянути питання про можливість залучення для розв’язання конфлікту для досягнення згоди у суспільстві, додали у прес-службі.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку