Понеділок,
29 травня 2017
Наші спільноти

В Україні будуть безкоштовно поширювати україномовний научпоп для підлітків

Проект ЛакіБукс був презентований на «Книжковому Арсеналі» 19 травня.

false

Благодійний фонд «Я майбутнє України» та IT-компанія Lucky Labs презентували проект ЛакіБукса з видання і поширення україномовної науково-пізнавальні книги для підлітків.

Проект ЛакіБукс був презентований на «Книжковому Арсеналі» 19 травня. Проект має на меті організатори визначають як «інтелектуальну українізацію», тобто створення україномовної книги, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків.

«Ми з'ясували, що сьогодні в Україні видавати науково-популярну літературу непросто, - розповідає Марта Левченко, керівник благодійного фонду« Я майбутнє України». - Видавництва не можуть працювати в збиток, а хороша, яскрава книга досить дорога у виробництві. Хороша література не всі батьки по кишені. Тому ми вирішили допомогти появі таких книг власними зусиллями».

Антон Іванов, керівник проектів компанії Лаки Labs, зазначив: «Ми хочемо допомагати появі українських Ілон Маск. ЛакіБукс - це не енциклопедична література, а сучасні книги наукове змісту і прикладне напрямок. Виклад буде цікава і нестандартна, доступна і без зайвих моралей, з яскравою інфографіки та інтерактив. І все це - на українській мові».

Член Ради експертів проекту, знаменитий музикант Олег Скрипка, вважає: «Слава Богу, сьогодні можна точно сказати, що у нас бум дитячої літератури. Є певні видавництва, які зробили дуже багато, і вже протягом десятків років роблять. У мене двоє хлопців, вони цікавляться всілякі новинки. Наш будинок забиті дитячі книги високе якості, в тому числі визнаного один з кращого в світі. Я хочу, щоб наш проект теж був найкращим в світі, щоб ми задавали тон в світі підліткової літератури. І, можливо, наші видання спонукають винаходи, які вирішать багато проблем: забруднення, здоров'я тощо. І назва класне: «щасливчики книга» - це щаслива книга. Тому все буде класно!».

Під час презентації ЛакіБукса проанонсував першу книгу, яка вийде в рамках проекту - від майстра дитячого нона-фікшен Дмитро Кузьменко, відомий як Кузько Кузякин ( «біли трішки чорно-пречорна книжка», «Зубасті завдання» і ін.). Книга нестандартно розповідає про математику в повсякденному житті, і вийде у видавництві «Темпора» восени.

Теги: україномовний научпоп для підлітків, ЛакіБукс, Благодійний фонд

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку