Ілюстрація / REUTERS

Вчені з науково-дослідної організації Samsung Advanced Institute of Technology (SAIT), що підконтрольна корпорації Samsung, оголосили про успішну розробку нового типу літій-іонних акумуляторів, передає РБК.

Підкреслюється, що використання при створенні таких акумуляторів так званих графенових кульок дозволяє значно підвищити швидкість зарядки, а також збільшити їх місткість та термін служби.

Читайте також"По стопах Galaxy Note 7": Apple відкличе майже 90 тисяч смартфонів через проблеми з батареєю

Відео дня

У розробці SAIT графенові кульки складаються в покриття катода нових акумуляторів, забезпечуючи прискорену їх зарядку. У повідомленні агентства Yonhap йдеться, що, за даними Samsung, нові акумулятори будуть заряджатися уп'ятеро швидше, ніж звичайні - за 12 хвилин замість години.

При цьому ємність нових акумуляторів буде на 45% вище звичайних. Зросте і термін служби акумуляторів, які зможуть проходити через більшу кількість циклів зарядки-розрядки без втрати потужності.

Особливо наголошується, що нові акумулятори зможуть нормально працювати при підвищених (до 60 градусів Цельсія) температурах, що дозволить використовувати їх в електромобілях.

За даними Yonhap, в США і Південної Кореї SAIT вже подані заявки на патентний захист нової технології.