Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Генштаб може змінити оформлення виплат винагороди за участь у бойових діях

Генштаб ЗСУ може змінити оформлення виплат винагороди військовослужбовцям за участь у бойових діях.

REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко після зустрічі із військовими аташе акредитованих в Україні дипломатичних представництв сьогодні у Києві.

«Ніхто не відміняв питання виплати «бойової тисячі», мова йде про виплату щодоби за участь безпосередньо в бойових діях. Якщо дійсно є участь у бойових діях, проводяться відповідні активні заходи – тоді мова йде про виплату цієї «бойової тисячі», є відповідна процедура нарахування цих грошей», - зазначив начальник Генштабу.

На Житомирщині пройшли масштабні навчання ЗСУ (фото)

«Наскільки є об’єктивний підхід до виплати цього (винагороди за участь у бойових діях – УНІАН) – це вже великий знак питання. Тобто, зараз іде в тому числі напрацювання самої процедури можливих змін в оформленні цієї «бойової тисячі», - заявив він.

Муженко заявляє про готовність ЗСУ виконувати будь-які завдання в зоні АТО

Також, за словами Муженка, на сьогодні проводиться ряд заходів щодо підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців.

Як повідомлялося, за даними Міноборони, за безпосередню участь в бойових діях після видання бойового наказу військовослужбовцям виплачується додаткова винагорода у розмірі 1 тис. грн за кожну добу такої участі.

"Безпосередня участь у бойових діях — це виконання військовослужбовцями військової частини бойових завдань в умовах безпосереднього зіткнення з противником, виконання завдань ракетними військами та артилерією з вогневого ураження противника під час контрбатарейної боротьби; участь у веденні оперативної розвідки, здійсненні польотів у район проведення АТО та контррозвідувальне забезпечення військових формувань та правоохоронних органів у районі АТО в умовах безпосереднього зіткнення з противником", - пояснювали у відомстві.

У Генштабі окреслили терміни проведення демобілізації військових

Виплата зазначеної нагороди здійснюється на підставі підтвердження штабу АТО, бойового наказу, журналу бойових дій, бойового донесення та наказу командира військової частини.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку