Макдональдс відновить роботу в Україні / Ілюстрація REUTERS

Американська корпорація McDonald’s ухвалила рішення відкрити частину ресторанів в Україні.

Про це повідомляє Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається", - написав він.

Відео дня

Міністр відзначив, що повернення великої американської компанії в Україну має велике значення, адже це в першу чергу сигнал для міжнародного бізнесу про те, що в Україні можливо працювати навіть під час війни.

"Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України", - підкреслив Кулеба.

В офіційному зверненні компанії сказано, що їхні співробітники висловили бажання повернутися до роботи.

"Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами займатимемося відновленням ланцюгів поставок продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів та співробітників у робоче середовище, а також запровадженням розширених процедур та протоколів для забезпечення безпеки наших людей та клієнтів", - говориться на сторінці McDonald's у Facebook.

Як відомо, ресторани мережі McDonald’s не працюють в Україні з першого дня повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Раніше у компанії заявили, що не будуть відкриватися до кінця війни. 

Як повідомляв УНІАН, у травні McDonald's оголосив, що остаточно залишає Росію. Замість нього у Москві вже відкрили новий заклад під назвою "Вкусно и точка".

Вас також можуть зацікавити новини: