В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь / скріншот

Благодатний вогонь зійшов у Велику суботу напередодні Великодня в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.

Коли благодатний вогонь приїде в Україну

В Україні благодатний вогонь доставлять вже сьогодні. Служба в Києво-Печерській Лаврі пройде вже зі Світлом істинним з Храму Гроба Господнього. Всі парафіяни зможуть віднести його частинку додому в лампадках.

Що означає Благодатний вогонь

Благодатний вогонь в перекладі з грецької мови має значення Святе світло. Так називається вогонь у Великодній церемонії виносу запалених свічок з Гробу Господнього (Кувуклії).

Читайте такожУ поліції очікують, що в храмах на Великдень зберуться понад мільйон вірянЦей вогонь символізує нерукотворне світло Воскресіння Христового. А винос Благодатного вогню в Єрусалимі уособлює вихід з гробу "світла істинного" - воскреслого Спасителя Ісуса Христа. Його поява напередодні Великодня за молитвами Патріарха, духовенства і паломників вважають "дивом сходження Благодатного вогню".

Особливості церемонії у 2021-му році

Церемонія Благодатного вогню в цьому році була відкрита для набагато більшого числа вірян. Цього року 2 500 вірян, які вписуються в рамки "зеленого стандарту" (мають сертифікати вакцинації - ред.) отримали можливість брати участь у церемонії всередині Храму Гробу Господнього.

Інші новини на тему:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram