Алжир - дворазовий чемпіон Африки / REUTERS

На Кубку африканських націй-2019 в Єгипті визначився чемпіон.

У фінальному поєдинку зустрічалися збірні Алжиру та Сенегалу. Доля трофею вирішилася в основний час — перемогу з рахунком 1:0 здобули алжирці.

Майбутній чемпіон завдав результативний удар на другій хвилині. Його автором став Багдад Бунеджа, а м'яч після рикошету парашутом опинився в сітці. Це буд єдиний удар алжирців за гру.

Надалі Сенегал володів перевагою, але реалізувати свої моменти не вдалося. Крім того, у другому таймі арбітр скасував пенальті у ворота Алжиру після відеоповтору.

Сенегал - Алжир - 0:1

Гол: Бунеджа, 2

Сенегал: Гоміс, Гассама, Сане, Сабалі, Куяте, Ндіайє (Діатта, 59), Севе (Діаньє, 75), Сарр, Гує, Мане, Ньянг (Кейта Бальде, 85).

Алжир: Мболі, Зеффан, Бенсебайні, Манді, Бенламрі, Марез, Гедіура, Фегулі (Тахрат, 85), Беннасер, Белаілі (Браїмі, 84), Бунеджа (Слімані, 89).

Попередження: Гуйє, Гассама - Бенсебайні, Белаілі.

Таким чином, Алжир вперше з 1990 року і вдруге в історії виграв Кубок Африки.

Раніше УНІАН повідомляв, що збірна Бразилії виграла Кубок Америки.