Цьогоріч у літній сезон за державний кошт заплановано оздоровити 1360 дітей із Тернопільщини

19:51, 20 червня 2017
Тернопіль
35 0

На відпочинок поїхали діти сімей учасників АТО, діти-сироти, малозабезпечені, діти, які перебувають на диспансерному обліку, а також талановиті школярі.

В

Цьогоріч у літній сезон за державний кошт заплановано оздоровити 1360 дітей Тернопільщини.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час відправки дітей пільгових категорій у дитячий заклад «Лісова пісня», що у Борщівському районі, повідомив начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

Читайте такожНа Тернопільщині цього року діятиме понад 300 дитячих літніх таборів

Загалом сьогодні в «Лісову пісню» відправили 81 дитину з різних районів Тернопільщини. Зокрема, на відпочинок поїхали діти сімей учасників АТО, діти-сироти, малозабезпечені, діти, які перебувають на диспансерному обліку, а також талановиті школярі. Відпочиватимуть й оздоровлюватимуться вони протягом 21 дня.

«Забезпечення якісного оздоровлення та змістовного дозвілля дітей – серед пріоритетів роботи Тернопільської ОДА. Програма відпочинку для дітей буде насиченою, вона включає заходи патріотичного спрямування. Загалом у цьогорічний літній період за державний кошт планується оздоровити 1360 дітей Тернопільщини», – розповів Чорний.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter