
Українські військові ліквідували "улюбленця" російської пропаганди, командира одного з артилерійських підрозділів армії Росії Володимира Ільясова.
Як повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", на момент ліквідації Ільясов з позивним "Хопер" перебував у званні капітана.
"Успішно демобілізований улюбленець рашнпропаганден і кріпаків, командир реактивної артилерійської батареї капітан Ілясов "Хопер" Володимир", - зазначив Штефан.
Ільясов залюбки "світився" у пропагандистських відео на тлі бойових машин. В одному з таких відео він сказав: "Армію люблю, у відпустку не хочу, стріляю добре. Слава артилерії!"
Втрати РФ зашкалюють
Як повідомляв УНІАН, кілька днів тому втрати особового складу Росії вбитими та пораненими під час війни в Україні перетнули позначку в 1 млн осіб. Крім того, з початку повномасштабної війни Сили оборони України спалили 10 933 російські танки та 22 786 броньованих машин.
Також напередодні президент США Дональд Трамп заявив, що Росія щотижня втрачає в Україні близько 5 тисяч своїх військових. Водночас він припустив, що Путіну може бути байдуже на людські втрати у цій війні.