В Росії збирають на військові збори громадян, які перебувають у запасі / фото REUTERS

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запасі, на військові збори в 2021 році.

Указ підписаний сьогодні і оприлюднений на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

"Призвати в 2021 році громадян РФ, які перебувають у запасі, для проходження зборів у Збройних силах Російської Федерації і органах федеральної безпеки", - сказано в документі.

Відео дня

Уряду країни та відповідним державним органам доручено забезпечити ці заходи.

Читайте також"Завтра війська можуть повернути назад": Кравчук заявив про незмінність політики Росії

Стягування військ РФ до кордону: що відбулося

  • РФ під виглядом підготовки до навчань стягнула до окупованого Криму і до кордонів України десятки батальйонних тактичних груп, військову техніку, штурмовики Су-25СМЗ, кораблі Каспійської військової флотилії.
  • 20 квітня Кулеба наголосив, що чисельність російських військ на кордонах з Україною через тиждень зросте до понад 120 тис. військовослужбовців.
  • 22 квітня в окупованому Криму на нараді про підсумки дій російських військ під час раптових перевірок міністр оборони РФ Сергій Шойгу вирішив завершити раптову перевірку російських військ у Західному і Південному військових округах РФ біля кордонів України, у рамках якої проводилися навчання, оскільки "всі поставлені цілі досягнуті".
  • За його словами, Генеральному штабу, командувачам військ військових округів і повітряно-десантних військ доручено спланувати і приступити з 23 квітня до повернення військ до пунктів постійної дислокації, провести детальний аналіз і підбити підсумки раптової перевірки військ.