Ігор Орел Енергетика 2020: вільний ринок газу для населення та зближення з ЄС
Вітчизняний газовий сектор, який зазнав за останні роки кардинальних змін, у 2020 році не тільки встояв під натиском кризи, а й заклав фундамент для майбутнього розвитку. Що ж чекати українцям від року, що настав? (рос.)
08:30, 06 січня 2021
Енергетика 2020: вільний ринок газу для населення та зближення з ЄС
Нана Чорна Американський "кілок" в путінський "Північний потік-2"
Сенат США подолав безпрецедентне вето президента Дональда Трампа на оборонний бюджет-2021. Документ набув чинності. Цим документом, в тому числі, розширюються санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2". Кремлівський проект американці загнали в "глухий кут" (рос.).
07:00, 06 січня 2021
Американський "кілок" в путінський "Північний потік-2"
Бредіхіна Ганна Енергосектор України в 2020 році: ривок альтернативної енергетики та підвищення електротарифів для населення
У 2020 році Україна пережила найгострішу кризу на ринку електричної енергії. Падіння економіки призвело до падіння споживання цього виду енергії, причому це відбувалося в умовах рекордних темпів зростання частки альтернативної енергетики за рахунок традиційних генерацій. У підсумку влада була змушена піти на урізання "зелених" тарифів, а під завісу року скасувала пільгові ціни на електрику для населення (рос.).
08:25, 29 грудня 2020
Енергосектор України в 2020 році: ривок альтернативної енергетики та підвищення електротарифів для населення
Тетяна Стежар Енергетична незалежність. В Україні збудовано першу чергу Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива
НАЕК "Енергоатом" завершив будівництво першого пускового комплексу ЦСВЯП. Усі споруди готові до прийому та перевантаження відпрацьованого ядерного палива. Це – черговий крок до енергонезалежності нашої держави.
18:45, 22 грудня 2020
Енергетична незалежність. В Україні збудовано першу чергу Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива
Бредіхіна Ганна Чи повинен видобуток урану в Україні виживати за рахунок "Енергоатому"
На початку грудня єдине в Україні підприємство з видобутку та переробки уранової руди – Східний ГЗК виведено в режим простою. Співробітники підприємства погрожують вийти на акції протесту через заборгованість із зарплат. УНІАН спробував розібратися, як уряд має намір рятувати стратегічно важливу урановидобувну галузь країни (рос.).
11:06, 16 грудня 2020
Чи повинен видобуток урану в Україні виживати за рахунок "Енергоатому"
Ірина Прокоф'єва, Олександр Ребенчук, Валерій Бурділов Вбивча мода на «зелене». Чому ростуть тарифи на електрику і хто на цьому наживається
На енергетичному ринку України – величезна криза. Гра у модний «зелений тариф» накопичила мільярдні борги, які товстосумам, що наживаються на енергетиці, доведеться віддавати кожному українцю.
19:40, 13 грудня 2020
Вбивча мода на «зелене». Чому ростуть тарифи на електрику і хто на цьому наживається
Бредіхіна Ганна Зростання електротарифів для населення: коли і на скільки
Міністерство енергетики заявило про неминучість у 2021 році підвищення тарифів на електроенергію для населення. УНІАН спробував з'ясувати, на скільки можуть зрости платіжки за світло і що в результаті отримають споживачі (рос.).
10:00, 12 грудня 2020
Зростання електротарифів для населення: коли і на скільки
Ігор Орел Україна повертається на шельф Чорного моря: коли почнемо видобувати газ і скільки це коштуватиме
Україна вже в 2021 році має намір відновити роботи з освоєння шельфу Чорного моря з передбачуваними рекордними для нашої країни запасами природного газу. Ціна питання - мільярди доларів і майже десять років робіт. УНІАН розбирався, чи варта гра свічок і як усунути фактор російського флоту в регіоні (рос.).
15:53, 09 грудня 2020
Україна повертається на шельф Чорного моря: коли почнемо видобувати газ і скільки це коштуватиме
Бредіхіна Ганна Закриття вугільних шахт: шокова терапія або крок в екологічне майбутнє
Україна взяла на себе зобов'язання скоротити шкідливі для екології викиди, що призведе до відмови від спалювання вугілля на користь "зеленої" енергетики. УНІАН спробував розібратися, як уряд у 2021 році буде реформувати вугільну галузь та закривати збиткові держшахти (рос.).
14:19, 27 листопада 2020
Закриття вугільних шахт: шокова терапія або крок в екологічне майбутнє
Надія Бурбела В.о. першого заступника голови правління "Укртатнафти" Руслан Ляпка: Наші політики не довіряють своїм громадянам, виробникам, але чомусь сподіваються, що Росія буде наповнювати український ринок нафтопродуктів і усувати дефіцит
Виконуючий обов'язки першого заступника голови правління компанії "Укртатнафта" Руслан Ляпка розповів УНІАН, чому Кременчуцький НПЗ і Шебелинський ГПЗ опинилися на межі закриття, як вирівнювання акцизу на бензин і скраплений газ дозволить врегулювати поточну ситуацію, і чому Україна продовжує закуповувати нафтопродукти країни-агресора замість того, щоб підтримувати вітчизняного виробника (рос.).
14:17, 25 листопада 2020
В.о. першого заступника голови правління "Укртатнафти" Руслан Ляпка: Наші політики не довіряють своїм громадянам, виробникам, але чомусь сподіваються, що Росія буде наповнювати український ринок нафтопродуктів і усувати дефіцит
Ігор Орел Нафтові гойдалки: що буде з цінами на бензин в Україні
Завершення президентських перегонів у США і проведення успішних тестів вакцини проти COVID-19 спільної розробки компаній Pfizer і BioNTech підштовхнули зростання світових котирувань на нафту. УНІАН розбирався, наскільки істотним може бути підвищення цін на "чорне золото" і як це відіб'ється на вартості нафтопродуктів на українських АЗС. (рос.)
16:05, 13 листопада 2020
Нафтові гойдалки: що буде з цінами на бензин в Україні
Бредіхіна Ганна Немає лічильника, немає газу: які нововведення очікують на споживачів у 2021 році
З січня 2021 року в Україні почне діяти норма закону, яка дозволить газовикам відключати від газопостачання громадян, що не мають лічильників обліку споживання палива. УНІАН спробував розібратися: чиїм коштом можна встановити прилади обліку, і як не допустити масових відключень споживачів від газової труби (рос.).
16:20, 12 листопада 2020
Немає лічильника, немає газу: які нововведення очікують на споживачів у 2021 році
Ігор Орел Козир у рукаві: як українські газосховища стали в пригоді Європі
Україна накопичила рекордні запаси газу, відкривши для іноземних компаній переваги своїх газових сховищ. УНІАН розбирався, як українські газосховища протягом декількох років стали невід'ємною частиною газового ринку Євросоюзу, і як це вплине на українських споживачів. (рос.)
07:00, 06 листопада 2020
Козир у рукаві: як українські газосховища стали в пригоді Європі
Тетяна Стежар Директор Української енергетичної асоціації Юлія Підкоморна: Країна, з якою ми фактично воюємо, продає в Україну половину від усього нашого імпорту скрапленого газу та 40% імпортованого дизеля
Директор Української енергетичної асоціації Юлія Підкоморна розповіла УНІАН, як зареєстрований у Раді законопроект щодо вирівнювання акцизів на пальне сприятиме відновленню українського ринку нафтопереробки, зниженню залежності від поставок газу з країни-агресора та досягненню Україною енергонезалежності.
09:40, 04 листопада 2020
Директор Української енергетичної асоціації Юлія Підкоморна: Країна, з якою ми фактично воюємо, продає в Україну половину від усього нашого імпорту скрапленого газу та 40% імпортованого дизеля
Анжеліка Бузина Як багатомільярдні борги на ринку газу поставили під загрозу опалювальний сезон
На початок нового опалювального сезону загальний обсяг заборгованостей між учасниками ринку природного газу України досяг критичної суми -125 мільярдів гривень. УНІАН розібрався, як парламент пропонує вирішити проблему боргів на ринку газу, і як це відіб'ється на споживачах (рос.).
08:40, 04 листопада 2020
Як багатомільярдні борги на ринку газу поставили під загрозу опалювальний сезон
Олександр Соколов Пройдисвіт з США. Як друг Януковича опинився в наглядовій раді "Нафтогазу"
Людина, яка була і, ймовірно, залишається номінальним розпорядником активів підприємств в сфері енергетики сина колишнього президента України Віктора Януковича, радником якого він був, перетворюється… на представника держави Україна в наглядовій раді "Нафтогазу". Хто такий Роберт Бенш? І чому нова влада не тільки не заважає його діяльності в Україні, а й активно підіграє?
23:15, 02 листопада 2020
Пройдисвіт з США. Як друг Януковича опинився в наглядовій раді "Нафтогазу"
Нана Чорна В очікуванні "спекотної" зими. Скільки коштуватиме газ і "комуналка"
В Україні другий місяць поспіль зростають ціни на газ. Слідом за ними підвищується "комуналка". УНІАН розбирався, чому це відбувається, і що буде з вартістю блакитного палива взимку (рос.).
10:17, 30 жовтня 2020
В очікуванні "спекотної" зими. Скільки коштуватиме газ і "комуналка"
Бредіхіна Ганна Дрова та пелети: чим українці можуть замінити газ, що дорожчає
Зростання ціни на газ змушує багатьох українців замислитися, як можна замінити цей вид палива. Пелети, дрова та інше тверде паливо можуть стати дешевою альтернативою традиційному газу. В яких випадках вигідно переходити на біопаливо, і як наша країна може домогтися дешевшого теплопостачання (рос.)?
13:48, 23 жовтня 2020
Дрова та пелети: чим українці можуть замінити газ, що дорожчає
Нана Чорна Тарифна революція. Як будемо платити за комуналку, якщо депутати приймуть нову реформу
Кабінет міністрів подав до Верховної Ради законопроект, яким пропонується передати розрахунок тарифів від Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, місцевій владі. УНІАН розбирався, як це відіб'ється на платіжках пересічних українців (рос.).
11:05, 20 жовтня 2020
Тарифна революція. Як будемо платити за комуналку, якщо депутати приймуть нову реформу
Бредіхіна Ганна Як Україна буде зберігати відпрацьоване ядерне паливо і не платити щорічно 200 мільйонів доларів Росії
Наша країна вийшла на завершальний етап будівництва Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива. Кореспондент УНІАН побував на об'єкті та спробував з'ясувати, як наша країна буде самостійно зберігати відходи виробництва атомних електростанцій і щорічно економити при цьому близько 200 мільйонів доларів (рос.).
17:57, 10 жовтня 2020
Як Україна буде зберігати відпрацьоване ядерне паливо і не платити щорічно 200 мільйонів доларів Росії
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності