Нана Чорна Енергонезалежність України. Чи стане вона реальністю
Україна вже майже тридцять років ставить перед собою завдання - стати енергонезалежною. Але "віз і нині там". На жаль, це на руку відвертому й агресивному ворогові - Росії, яка використовує наші проколи як механізми свого домінування. Що заважає нашій країні стати самодостатньою в енергетичній сфері? (рос.)
07:00, 24 вересня 2020
Енергонезалежність України. Чи стане вона реальністю
Віктор Шевченко Як Україні зупинити російську експансію на паливний ринок
Залежність України від імпорту скрапленого газу з Росії досягла критичної точки. Якщо нічого не зробити, то як стверджують експерти і гравці ринку, протягом найближчих років в нашій країні зупиниться нафтопереробка, а за нею і нафтовидобуток, і десятки тисяч людей залишаться без роботи (рос.).
07:00, 21 вересня 2020
Як Україні зупинити російську експансію на паливний ринок
Ігор Орел Енергія з відходів: чи зможе біоенергетика зробити Україну енергонезалежною
Потенціал біоенергетики в Україні дозволяє в середньостроковій перспективі замістити в повному обсязі дефіцитні імпортні енергоресурси, на які країна щорічно витрачає мільярди доларів. УНІАН розбирався, що для цього потрібно зробити.
12:43, 28 серпня 2020
Енергія з відходів: чи зможе біоенергетика зробити Україну енергонезалежною
Ігор Орел Чи врятує енергоринок електроенергія для населення по 1 копійці за кіловат
Уряд зобов'язав держпідприємства «Енергоатом» і «Укргідроенерго» продавати населенню електроенергію за ціною 1 копійка за кіловат. УНІАН розбирався, як найближчим часом зміниться національний ринок електроенергії, хто виграє від цих змін, що буде з тарифами і коли вже закінчиться криза в енергетиці.
15:02, 12 серпня 2020
Чи врятує енергоринок електроенергія для населення по 1 копійці за кіловат
Віктор Шевченко В Україні запрацював новий ринок газу: що змінилося для споживачів
В Україні запрацював конкурентний ринок газу для побутових споживачів. До запуску цієї реформи наша країна йшла понад п'ять років. УНІАН шукав відповіді на головні питання: що зміниться для споживачів, чи зростуть ціни й чи потрібно змінювати постачальника (рос.).
14:39, 07 серпня 2020
В Україні запрацював новий ринок газу: що змінилося для споживачів
Ігор Орел Домашня сонячна електростанція: втілення української мрії або гроші на вітер
Незважаючи на проведене Верховною Радою за пропозицією уряду урізування "зеленого" енерготарифу, українці продовжують масово встановлювати у своїх дворах і на дахах невеликі сонячні станції. УНІАН розбирався, чому ідея про власну електростанцію залучила багатьох співвітчизників і на скільки така інвестиція є виправданою (рос.).
12:18, 31 липня 2020
Домашня сонячна електростанція: втілення української мрії або гроші на вітер
Нана Чорна Водень як паливо. Чи зможе Україна стати частиною "водневої" стратегії ЄС
В Україні останнім часом активно мусується "воднева" тема. Все пов'язано з прийняттям Євросоюзом стратегії щодо відмови від викопних видів палива і переходу на водень. Наші чиновники вже заявили, що Україна може посісти в цій справі одне з пріоритетних місць і навіть транспортувати водень по газотранспортній системі Європи. УНІАН розбирався, чим є такі заяви – блефом або реальністю. (рос.)
09:38, 30 липня 2020
Водень як паливо. Чи зможе Україна стати частиною "водневої" стратегії ЄС
Бредіхіна Ганна "Зелений" електротариф потрапив у зону законодавчого затемнення
Парламент прийняв революційний і довгоочікуваний для національного ринку закон про зміну умов підтримки відновлювальної енергетики. Представники цього сектора стали скаржитися на несправедливість прийнятих норм, а експерти заявили про нездатність документа вирішити проблему завищеного «зеленого» тарифу (рос.).
18:50, 22 липня 2020
"Зелений" електротариф потрапив у зону законодавчого затемнення
Нана Чорна Чи зможуть США остаточно знищити російський "Північний потік-2"
США готують нові, безпрецедентні санкції проти будівництва російського «Північного потоку-2». Додаткові обмежувальні заходи вже схвалені Конгресом США, наступний етап – рішення Сенату і підписання документа президентом. І вже нинішньої осені «Північний потік-2» може бути остаточно похований (рос.).
14:44, 22 липня 2020
Чи зможуть США остаточно знищити російський "Північний потік-2"
Сабіна Обухова Дорога «зелена» енергетика
Попри те, що «зелена» енергетика має необмежені ресурси і має бути найдоступнішою та найдешевшою, в Україні це не так. Тут заробляють «сильні світу цього», а їхні прибутки забезпечують прості українці зі своїх кишень. Причому, платять двічі.
23:15, 13 липня 2020
Дорога «зелена» енергетика
Олена Вдовиченко Російське паливо на українських АЗС. Хто лобіює інтереси Кремля в українській владі
Росія атакує український ринок пального, вбиваючи вітчизняні компанії та ставлячи під удар національну безпеку України. Попри неодноразові заяви представників влади не торгувати з Кремлем, ми не лише торгуємо - доля російських постачальників з кожним роком суттєво зростає. Хто лобіює та захищає імпорт нафтопродуктів із Росії, допомагаючи знищувати власного, національного виробника?
23:05, 06 липня 2020
Російське паливо на українських АЗС. Хто лобіює інтереси Кремля в українській владі
А.Цаплієнко, А.Вєтошкін, І.Курило, Р.Сизченко, А.Поставець, О.Гаращенко, Д.Ярошенко, С.Моргун Газова бомба
Страшна трагедія на столичних Позняках, коли через вибух газу кілька поверхів багатоквартирного будинку просто обвалилися, поховавши під брилами бетону п’ятеро людей, - тривожний дзвіночок. Експерти запевняють, що від цього не застрахований будь-хто, хто проживає в газифікованому будинку. А люди, які лишилися без житла, не всі отримають компенсації.
19:45, 28 червня 2020
Газова бомба
Тетяна Стежар Зоряні війни: Як конфлікти між менеджерами "Нафтогазу" ведуть до розвалу компанії
З моменту заснування «Нафтогазу» наприкінці минулого століття не вщухають скандали довкола менеджменту компанії. Перетягування каната між управлінцями призводить до зниження ефективності компанії та проблем у постачанні газу населенню. УНІАН розібрався в останніх гучних конфліктах між менеджерами і проаналізував їх вплив на діяльність газового монополіста (рос.).
07:00, 23 червня 2020
Зоряні війни: Як конфлікти між менеджерами "Нафтогазу" ведуть до розвалу компанії
Андрій Засаднюк Українське паливо без російської складової. Чи зробить Кабмін важливий крок до енергонезалежності
Росія роками свідомо душила українську нафтопереробну промисловість, і зараз саме час дати їй відсіч в цій економічній війні – ввести додаткові податки на російську нафту. Однак український Уряд чомусь зволікає.
23:46, 22 червня 2020
Українське паливо без російської складової. Чи зробить Кабмін важливий крок до енергонезалежності
Віктор Шевченко Новий ринок газу в Україні: вибір постачальників і вільні ціни
З 1 липня в нашій країні запрацює вільний ринок газу для населення. Ми самі зможемо вибирати собі постачальника, а ціна буде визначатися ринком, а не постановою уряду. УНІАН розбирався, які проблеми влади повинні вирішити для успішного старту проекту, що буде з цінами і як споживачам захиститися від шахраїв (рос.)
09:30, 22 червня 2020
Новий ринок газу в Україні: вибір постачальників і вільні ціни
Бредіхіна Ганна Як Україні послабити російський паливний зашморг
Залежність України від імпорту дизельного палива та скрапленого газу з Росії досягає критичної точки, в той же час національні виробники готові самостійно наповнити ринок без підвищення цін. УНІАН спробував розібратися, які саме заходи пропонуються прийняти для зниження частки російських поставок до безпечного рівня і як це позначиться на цінах на паливо для автомобілістів. (рос.)
15:19, 19 червня 2020
Як Україні послабити російський паливний зашморг
Нана Чорна США - санкції - "Газпром". Чи розгромить Вашингтон "Північний потік-2"
США пригрозили новими санкціями через будівництво Росією газопроводу "Північний потік-2", покликаного позбавити Україну статусу транзитера газу і мільярдних доходів до бюджету. УНІАН розбирався, чи зможе Вашингтон перемогти Москву в цій газовій війні.
08:00, 03 червня 2020
США - санкції - "Газпром". Чи розгромить Вашингтон "Північний потік-2"
Ігор Орел Стимулюючі електротарифи: порятунок інфраструктури або черговий обман
Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг впроваджує в Україні нову методику тарифів для обленерго, так звані RAB-тарифи, які встигли придбати скандальний статус. Попередні спроби переходу на цю європейську модель зазнали фіаско і були розкритиковані, бо погрожували різким зростанням тарифів на електроенергію для споживачів (рос.).
15:13, 29 травня 2020
Стимулюючі електротарифи: порятунок інфраструктури або черговий обман
Бредіхіна Ганна Купи козу, продай козу: навіщо уряд знову поділяє Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища
Уряд через дев'ять місяців після об'єднання в одне міністерство сфери енергетики і навколишнього середовища прийняв рішення знову розділити це відомство. Це - визнання провалу реформаторської ідеї реформаторської поставити у главу кута розвитку економіки екологію. Двом самостійним міністерствам потрібно буде заново формувати кадрову політику та порядок денний, на що підуть місяці (рос.).
15:41, 27 травня 2020
Купи козу, продай козу: навіщо уряд знову поділяє Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища
Макс Калінських Дешевий дизель та скраплений газ. Хто і навіщо втримує Україну на російській паливній голці
Окрім військової агресії Росії проти України, між нашими країнами точиться й невидима економічна війна. Російський дизель та скраплений газ вбивають українські підприємства і ставлять під удар національну безпеку. Експерти та представники паливного ринку попереджають: Україна все більше підсідає на російську паливну голку.
23:23, 25 травня 2020
Дешевий дизель та скраплений газ. Хто і навіщо втримує Україну на російській паливній голці
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності