Стосовно євро гривня ослабла / фото УНІАН, Володимир Гонтар

Національний банк України на вівторок, 19 жовтня, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 26,34 грн/дол., тобто гривня залишилася на рівні показника попереднього дня.

Згідно з даними на сайті НБУ, офіційний курс гривні до євро на вівторок встановлений на рівні 30,56 грн/євро, тобто гривня ослабла на 11 копійок у порівнянні з попереднім показником.

Читайте такожПісля затяжних вихідних долар в обмінниках знову "просів"

Міжбанк:

На міжбанківському валютному ринку України котирування гривні до долара встановилися на рівні 26,32/26,34 грн/дол., до євро - на рівні 30,53/30,55 грн/євро.

Обмінники:

Курс гривні до долара в обмінних пунктах Києва на ранок вівторка, 19 жовтня, залишився на рівні показника попереднього дня - 26,45 грн/дол.

Продати американську валюту в середньому можна по курсу 26,25 грн за долар, євро - 30,34 грн за євро.

Курс гривні до євро ослаб на 5 копійок - до 30,65 грн/євро.

Курс на 18 жовтня:

Національний банк України на понеділок, 18 жовтня, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 26,34 грн/дол., тобто гривня зміцнилася на 1 копійку в порівнянні з попереднім показником.

Прогноз на жовтень:

Банкіри вважають, що в жовтні гривня ослабне і курс долара знову піде вгору.

Нове зміцнення гривні експерти назвали "аномальним", враховуючи збільшення вартості енергетичного імпорту в країні та зростання прибутковості американських облігацій, що зазвичай погано позначається на національній валюті.